מגורים

מגורים

אני חווה מזה תקופה ארוכה קשיים יום-יומיים בבית עם משפחתי. זה הגיע למצב של דיכאונות, יאוש, ירדתי במשקל גם. 

שאלתי בפריסת sos "האם נכון עבורי להשאר בבית הורי ב3 החודשים הקרובים?" הקלפים הבאים יצאו:

תומך/חוסם - אביר המטות
תשובה - מלך הגביעים
תומך/חוסם - שמונה הגביעים

אשמח לייעוץ.

ערב טוב ,

הקלפים מצביעים על מצב רגשי לא פשוט ,על כן הם מזמינים אותך לפעולה ,

ולשינויים ,כדאי לשנות כיוון ולהתחיל בתהליך של יציאה לדרך חדשה ,לוותר על המאבקים שמיצו את עצמם ,

ולצאת לדרך חדשה ואתגר חדש .זה יתרום לצמיחתך האישית . בהצלחה יקירה .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה על המענה המהיר! 

אני מבינה ממה שכתבת (בצורה לא מפורשת) שמוטב שאצא מהבית. נכון? 

החשש העיקרי שלי הוא מהפן הכלכלי. אני מפחדת להכנס לקשיים כלכליים, בייחוד בתקופה הנוכחית. 

האם את יכולה להמליץ על פריסה שתראה האם עזיבת הבית מומלצת גם בפן הכלכלי? 

תודה לך

בוקר טוב ,

האם יש פוטנציאל טוב להסתדר ולהתנהל נכון  כלכלית בדרכי החדשה בחצי שנה הקרובה ?

בוקר טוב, זאת הפריסה שיצאה- תומך/חוסם - שש המטבעות
תשובה - חמש המטבעות
תומך/חוסם - כח

היי 

קלף התשובה מצביע על תקופה קשה מבחינה חומרית ,כמובן שזה גורם שיהיה עליך לקחת בחשבון .

הקלפים האחרים אופטימיים ,הם מדברים על הזדמנות ,על הפתעות נעימות בחיים ,ושקיים סיכוי לקבל 

דבר ממקור בלתי צפוי [6 מטבעות ]קלף העוצמה מדגיש את היכולת שלך להמציא מציאות חדשה .

לרכוש שליטה פנימית על חייך ,להגביר את הבטחון העצמי כדי להתמודד עם הסובב אותך ואת עולמך .

תחשבי על עוד אופציות כמו למשל לגור עם שותפים .

מה דעתך ?

היי תודה על המענה! 

אני מאוד חוששת מהצעד הזה. זה בכל זאת צעד גדול ומשמעותי. אני תקופה אומרת "אני אחכה עוד טיפה" "אדחה את זה עוד טיפה" ליתר דיוק, כבר מגיל 18. אני מפחדת לתת למשפחה שלי להרוס לי את העתיד - שבירת חסכונות. 

אני מודעת לזה שבסופו של דבר זה בלתי נמנע. בייחוד שזה עושה לי רע ומשפיע עלי רגשית ונפשית. אמתין עוד קצת. החזקתי מעמד יפה עד עכשיו. אני מקווה שכשיגע הרגע שאחליט שאני עוזבת, אצליח להסתדר.

תודה על הכל! מקווה שה" יראה לי את הדרך.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר