זוגיות

זוגיות

האם היה לי זוגיות רצינית השנה? נכוהן הגדול, מיזוג, קלף מסכם 5 גביעים. הבחורים שיוצא לי להכיר הם פשוט לא בחורים רציניים לקשר זוגי. אשמח למסר. וחג עצמאות שמחemo_63.png

בוקר טוב אור ,

הקלפים מדברים על פוטנציאל שקיים .על אפשרות חיובית עם סיכוי טוב ,מזמינים אותך להיות נכונה לפשרה ,

ולמצוא דרך ביניים בתהליך ההכרות .גם אם בהתחלה לא נראה לך רציני או מנוגד למה שאת מכירה ,בכל זאת לנסות 

למצוא את הגשר אל האדם שמולך .הכוהן הגדול מצביע על מציאת הנתיב הנכון ,וצעידה בדרך בטוחה .

קלף 5 גביעים מבקש ממך לשנות גישה ,לראות את חצי הכוס המלאה ,לא להתמקד ב''אין '' .

קלף המיזוג מזמין אותך להתגבר על הספקנות ,ולהאמין ביכולתך למזג אל חייך זוגיות רצינית .

בעיקר בדרך של גישור על פערים . בהצלחה .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

היי מירי  אני מנסה, אם הבחור לא משדר לי רצינות ולא מחזר קצת, אני לא ממשיכה אין על מה לנסות. אני רואה כבר אחרי פגישה שניה בהתנהלות שלא שאין מה להמשיך. האם הדרך התנהלות שלי נכונה את חושבת? אני בטוחה שכן. יש לי עוד שאלה, מקרה שקרה לי היום בדרכי לעבודה. נחת עלי עורב על הראש פשוט הרגשתי כמו מכה נחיתה על הראש כמה שניות ועף. אני רק לא בטוחה אם זה היה עורב. מזל שלא פצע אותי. אני רק חוששת שאותו עורב, לא ימשיך לתקוף בעתיד. זה ממש מתריד אותי האמת ונלחצתי יש לומר. זה פעם ראשונה שקורה לי מקרה כזה. האם  נחת על הראש שלי היום עורב? אס חרבות, שמונה מטבעות, קלף מסכם. שש מטבעות. אשמח למסר ממך יקירתי. המשך יום נעים..

אור יקרה ,

בהחלט יכול להיות שאכן קרה מה שכתבת כאן , כי הקלפים חיוביים לשאלתך , במידה והמקרה יחזור על עצמו ,

עליך לפנות למוקד העירוני במקום מגורייך ,עורב תוקף אדם כאשר הוא חושש לגוזליו ,יכול להיות שהיה בסביבה 

קן עם גוזלים של עורב , אני מציעה לך אולי לעקוף את המקום הזה בלכתך לעבודה ובחזרה .

וגם להתייעץ עם המוקד העירוני באזור שלך .

מה דעתך ?

אני הלך זמני בדרך אחרת, ואם חס וחלילה יקרה שוב אני הפנה לעירוני. אבל אני חושבת, שאם היה קן גוזלים בסביבה היה תוקף עוד אנשים שהיו עוברים ולא רק אותי. איך אפשר לשאול אחרת האם אני יכולה להמשיך ללכת באותו דרך שהעורב ניסה לפגוע בי? תודה

שאלתי בכול זאת אחרת. האם נכון לי ללכת באותו דרך שבוע הבא לעבודה שהעורב ניסה לפגוע בי בעבר? תשע מטות, חמש מטבעות, קלף תשובה. עשר מטבעות.

בוקר טוב אור ,

הכי נכון יהיה להפעיל שיקול דעת ,יקירה , קלף התשובה חיובי , הקלפים האחרים מציעים 

לא ללכת בדרך הרגילה שלך , לכן אני אומרת שתעשי מה שנראה לך ,אם את שואלת אותי אני 

הייתי הולכת בדרך חלופית .בהצלחה .

אוקי תודה 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר