שאלה בנושא הבנת חלום

היי מירי emo_01.png

הלילה שוב חלמתי חלום, אודה לפירושך:

חלמתי שאני נכנסת לקונדיטוריה ועומדת מול וטרינה של עוגות, אני מצביעה על עוגה אישית ושואלת את המוכר כמה היא עולה, הוא משיב שהיא עולה 5 שח , אני אומרת בלב שהמחיר זול ומחליטה לקנות

מה עליי להבין מהחלום שחלמתי?

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - אביר המטבעות
תשובה - אביר החרבות
תומך/חוסם - שש החרבות

תודה רבהemo_39.png

שבת שלום מיקי ,

קלף התשובה מזמין אותך להיות אקטיבית לא פסיבית ,וכן יש מקום למאמץ בעשייה שלך .

להתקרב אל המטרות שהיצבת לעצמך ,להתחבר לבטחון העצמי שלך ,ולהעזה .לאפשר לעצמך ליהנות מהדרך .

להניח מאחור בעיות ישנות ,כדי להתקדם ,להרגיע את רוחך הסוערת ,לנהוג ביישוב דעת ,בזהירות תוך שמירה על איזון 

בדרך ההתנהלות . בהצלחה .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה רבה מירי על הפירוש הקולע כרגיל, הלילה שוב חלמתי חלום אודה לפירושך:

מה עליי להבין מהחלום שחלמתי?

תוצאת פריסת sos:

ת/ח- 6 הגביעים

תשובה- אביר המטבעות

ת/ח- 7 החרבות

חלמתי שאני נכנסת לדירה כדי להתגורר בה , אני מתהלכת בתוך הדירה ומבינ  שהיא גדולה לי מידי ויש בה חדרים מיותרים אך בכל זאת לוקחת אותה, אני יוצאת מהדירה וכעבור זמן חוזרת אליה וכשאני חוזרת אני רואה מישהי שהתמקמה באחד החדרים, היא קולטת את מבטי ואומרת לי שהיא מתנצלת שהיא פלשה לבית אך מכיוון שיש הרבה חדרים זה לא אמור להפריע לי, אני בכל זאת לא מסכימה שתלון בביתי ומלקת אותה, בעקבות כך אני מחליטה לעזוב את הדירה הגדולה ולמצוא דירה קטנה יותר

מה המסר מהחלום?

תודה רבה

ערב טוב מיקי ,

לאור תקלה זמנית בפורום , לא יכולתי לענות לך על הפריסה .התקלה תוקנה והנה אני כאן .

פריסת הקלפים הזו מדברת על התקרבות לעבר המטרה שנראית קרובה ,אבל איכשהו חומקת ממימוש .

עם זאת , הקלפים מצביעים על אפשרויות לתקן טעויות מהעבר ,תוך התמקדות בביצוע שינויים .עליך 

להגדיר יעדים ,לתכנן אסטרטגיה ולבצע .כל זאת בזכות חשיבה נכונה תכנון נכון ,השארת העבר מאחור ,

וכך תיתכן הצלחה רבה .

מקווה ששלומך טוב בימים אלו ,ואת מתחברת למסרים של הקלפים .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה מירי על ההתעניינות בשלומי, כן שלומי טובemo_01.png ותודה על המסר הקולע כרגיל ומכאן החיבור למסרים, טוב לדעת שהיה מדובר רק בתקלה כי חשבתי שעזבת מה שציער אותי מאחר ומעריכה את עזרתך , לא כל אחת הייתה מקדישה סבלנות להשיב, נתקלתי בעברי (לפני שהצטרפתי לפורום) במפרשנת מפורום אחר שהצד האמפתי והסבלני לא היה הצד החזק שלה מה שגרם לי להימנע מלהמשיך לפנות אליה, כך גיליתי אץ הפורום הזה ונוכחתי לדעת שהתנהלותך אחרת שמתבטא באכפתיות ובסבלנות

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר