שאלה בנושא הבנת חלום

צהריים טובים מיריemo_83.png,

הלילה שוב חלמתי חלום אודה לפירושך:

חלמתי דאני יושבת על הספה בסלון בבית כשלצידי יושב אחי, לפתע עובר מולנו האיש שהביא אותנו לעולם ומעיף לאחי סטירה בפנים, בתגובה אני כועסת ואני אומרת לו בעצבים שלא יעיז להרים יד על אחי יותר, כשהאיש שהביא אותנו לעולם מתקרב לעברי כדי להרביץ לי (הוא מניף את ידו) אני אומרת לו שלא יעיז אחרת אזמין משטרה והוא נסוג

מה עליי להבין מהחלום שחלמתי?
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - שלוש החרבות
תשובה - מלכת המטות
תומך/חוסם - תשע הגביעים

תודה רבהemo_39.png

היי מיקי ,

שמחה שאת כבר בבית והשתחררת מבית חולים ,

קלף התשובה ,מייצגת הגשמה אישית ,רצון לקחת עניינים לידיים ,לפעול במרץ ולשפר כל תחום בחיים .

הקלף מזמין אותך להוציא לאור את המנהיגה שבך .ולשכלל כושר חשיבה עצמאי .להשתדל לא להיות עם גישה שלילית 

בחיים , אולי יש אכזבות בחייך אך כדאי להתחיל לשנות גישה . ואז יש סיכוי להגיע לתחושת שביעות רצון וסיפוק .

שמרי על עצמך ובהצלחה .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה רבה מירי על הפירוש המדוייק , הלילה שוב חלמתי חלום אודה לפירושך:

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - עשר החרבות
תשובה - גלגל המזל
תומך/חוסם - שמונה המטבעות

חלמתי שאני פוגשת בחור במסיבה של בן דודי מצד האם, הבחור מוצא חן בעיני ואני בעיניו, הוא מזמין אותי לרקוד סלואו ואני נענית תוך כדי שאנו רוקדים אני שואלת אותו מהו בשביל בן דודי והוא עונה שהוא הבן דוד מצד האב ואני מגיבה שאני הבת דודה מצד האם, הבחור עוזב בפתאומיות ואני מתבאסת בגלל המחשבה שהפסדתי אותו, באפיזודה השנייה בחלום אני ממתינה לאוטובוס בתחנה כשלפתע עוברים מולי בן דודי והבחור שרקדתי איתו, אני מתמלאת בשמחה וגם הבחור שמח לראותי, אנו עולים יחד לאוטובוס ומתיישבים אחד ליד השני , כשהאוטובוס עוצר אנו מגיעים לאולם חתונות ונכנסים שלובי זרועות לחתונה שלנו

תודה רבה מירי על עזרתךemo_39.png

היי מיקי ,

מה שלומך .?

קלף התשובה מעיד על שינויים ותנודות ,עליות וירידות במחזוריות ,הקלף מזמין אותך להתחבר לכוח 

היצירתי שלך .לגלות את הנקודה הפנימית שבה יש שקט וממנה לשאוב שלווה .הקלפים מזמינים אותך 

לקחת את גורלך בידיים ,לאפשר לעצמך שינוי ,לא להרפות מהמשימות שהמציאות מכתיבה לך .

להתמקד בעשייה ועבודה עם סבלנות ותשומת לב ,לגלות מוטיבציה לשפר ,והתוצאות לא יאחרו להגיע .

בהצלחה .

תודה רבה מירי על הפירוש, הלילה שוב חלמתי חלום אודה לפירושך:

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - העלם
תשובה - אביר המטבעות
תומך/חוסם - מלך המטות

חלמתי שאני מתחתנת עם בחור שאיני מכירה (ממש כמו בתוכנית " חתונה ממבט ראשון" שאני צופה בה במציאות) הבחור נראה טוב ואני מתלהבת ושמחה, אנו הולכים יחד לכיוון האוטובוס אך אנו רואים לפנינו שני אוטובוסים, הבחור מציע שכל אחד מאיתנו יעלה על אוטובוס אחר כי איננו מכירים, אני בתחילה מתבאסת אך חושבת לעצמי שהבחור כנראה עדיין לא בשל למחוייבות ואז מסכימה, כל אחד מאיתנו עולה על אוטובוס אחר , שני האוטובוסים נוסעים לאותו יעד כך שאני והבחור מגיעים לאותו מקום, כשאנו יורדים מהאוטובוסים הבחור מתקרב אליי אך אני זאת שמתרחקת ממנו ואומרת לו שעברתי דרך תרתי משמע

תודה רבה

היי אור ,

אביר המטבעות קורא לך להמשיך בדרך שלך גם אם אינך בטוחה לגמרי בדרכך ,חוש המציאות שלך טוב ,

המלך מייצג יוזמה ומרץ ולכן עליך לפעול בנחישות ,ותתחילי להגשים את עצמך ,תפעלי מתוך בחירה ,

מודעות ונטילת אחריות ,הנתיב פתוח ,חשוב ליהנות מהתהליך של השינוי וההתקדמות שלך . בהצלחה .

תודה רבה מירי על הפירוש הקולע כרגילemo_01.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר