פריסה חדשה

פריסה חדשה

היי אז בהמשך להודעה הקודמת.. 

פרסתי פריסת sos הפעם. עם שאלה ממוקדת 

"האם אני וx נחזור להיות בקשר בחודשיים הקרובים?"

תומך/חוסם - מלך המטבעות
תשובה - חמש המטות
תומך/חוסם - אס הגביעים

הי,

הפוטנציאל טוב מאד אבל לעומת פעולת הנתק שעשית ביוזמתך, כאן את נדרשת לבקש ולקבל עזרה והדרכהכמו למשל כאן מהפתיחה בקלפים או בהתיעצות עם גורם רציני. אם הנטייה שלך תהיה מחר בבקר לקום ולהפתיע אותו בהצעת חזרה - זו לא ההמלצה. 5 הדמויות בקלף מתחככות ולומדות את כללי המשחק החדש בטרם יוכלו "לשבת על הסוס" כפי שאפשר לראות בקלף 6 מטות.

לנתק - קל, לחבר - יותר מורכב ואם את מוכנה להבין שתצטרכי להיאבק על מה שחשוב לך הפוטנציאל יהפוך למציאות. המאבק על משהו שאת רוצה לא קל לך. יש אגו ואנחנו רוצות שיילחמו עלינו, אבל נזכור שגם לצד השני יש אגו שכבר נפגע פעם אחת           והתהליך הזה שדורש כנות וצניעות יהיה מעצים עבורך.

זה דורש התפנות מעומס והתייחסות שמזרימה הרבה רגש טוב שאת חוסמת. לוותר קצת על החלק בך של החשובה והעסוקה ולהחליף קצת בזו שמרגישה, שמאמינה, שאוהבת.

סבלנות, עבודה, אפילו התיעצות נוספת אם יהיה צורך ובהצלחה.

שלומית גל

שלומית גל, תרפיסטית ליחידים ולזוגות, רמת ישי. 050-5560349

מתמחה בזיהוי מחשבות מעוררות מתח בשיטת 'העבודה' של ביירון קייטי ובתקשורת מקרבת.

היי :) תודה רבה על המענה. 

אז מהצד שלו זה לא יקרה, נכון? הוא לא זה שינסה ויזום, נכון? (אני שואלת כי עד עכשיו אני זו שיזמה, עד שכבר לא הבנתי למה אני היחידה שנלחמת על הקשר הזה. לכן יצרתי את הנתק).

נכון. השיעור שלך זה שאת תיאבקי על מה שחשוב לך. חיבור אימפולסיבי ייצור קצק. אחרי שמנתקים - עוצרים, לומדים, נעזרים, ומגייסים את האהבה הנדיבות העדינות ובקיצור - את המהות הטובה שלנו בלי לצפות ממנו בלי להאשים אותו.... לבוא כשהלב שלך יהיה שוב חם ופתוח אליו. הוא לא יעד לכיבוש הוא אדם שאת כנראה אוהבת וחושבת ששווה לנסות להילחם על הקשר איתו.

המון טוב, שלומית 

שלומית גל, תרפיסטית ליחידים ולזוגות, רמת ישי. 050-5560349

מתמחה בזיהוי מחשבות מעוררות מתח בשיטת 'העבודה' של ביירון קייטי ובתקשורת מקרבת.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר