שבת שלום.. זוגיות

שבת שלום.. זוגיות

האם אני אמצע זוגיות מאהבה הדדית? למרות שזה לא פשוט בימנו.

יום הדין

אס החרבות

קלף מסכם= כוח.  בין חברות תמיד אנחנו מיעצות אחת לשניה לשמור אל הלב על מנת לא להפגע . שנכנסים לקשר רגשי לא שמים לב להרבה דברים, ואז מגעים למצבים לא נעימים עם בחורים  , בתחילת קשר ובהמשך.. שאנחנו הנשים שעונינים בהם להכנס לקשר זוגי. זה לא כמו התמימות של פעם. היום יש צורך יותר להזהר לצערי. אשמח למסר תודה.

הי אור,

אילו הקלפים נועדו לאמר לנו מה יהיה ואם נזכה (בזוגיות הדדית או בלוטו או בבריאות טובה וכו') הכל היה יותר פשוט והרבה פחות מעניין. על-כן לא מפתיע שקבלת קלפי מסר (העצמה ויום הדין) עם המלצה לשנות את הגישה ואת צורת המחשבה שלך בנושא.

הדבר הנכון והטוב יקרה כשאת תהיי רגועה ועם ביטחון ואיזון כשאת נכנסת לקשר. אין צורך לסגור את הלב כדי לא להיפגע. זה גורם לך להסתיר את הדברים הנפלאים שבך ולדכא מיניות ומשיכה ולפגוע ביצירת שותפות. המסר במשפט אחד: תסמכי על עצמך שיש בך את התבונה לנהל קשר טוב בלי להיות מנוצלת, להתרחק ממה שבאמת לא טוב לך ולאפשר התקרבות והדדיות במקום שתרגישי שהוא נכון לך. יום הדין אומר לך להיות סבלנית לתהליך. את כבר מתחילה לשדר חוסר אמון בקיומה של אהבה הדדית ורוצה לזרז עניינים. את רוצה הדדיות את יודעת שמגיע לך עכשיו גם קבלת מסר איך להיות במיטבך כדי לאפשר הדדיות ו...סבלנות.

שבוע טוב, שלומית גל

שלומית גל, תרפיסטית ליחידים ולזוגות, רמת ישי. 050-5560349


מתמחה בזיהוי מחשבות מעוררות מתח בשיטת 'העבודה' של ביירון קייטי ובתקשורת מקרבת.

בוקר טוב שלומית. אוקי לקחתי את המסר לשומת ליבי. תודה ושהיה לך שבוע נעיםemo_39.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר