שאלה

שאלה

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - ארבע החרבות
תשובה - הכוכב
תומך/חוסם - הקיסר

יש לי בקרוב מפגש עם כל הכיתה,גיל 60כולם,כל חמש שנה הם עושים ,לפני חמש שמש שנים לא הלכתי ,כי יש חברה שם מהכיתה שהקשר נותק ולא כל כך רציתי להגיע בגללה,למרות שלא רבנו,השאלה עם כדאי לי להגיע למפגש הפעם?

הי שרה,

התשובה מאד מעניינת ומגלמת חוכמה רבה. יש לך שני קלפי-מסר מסדרת היועצים הגדולים (הכוכב והקיסר) והם מטבעם לא אומרים כן או לא לעשות אלא משקפים את הלך-הרוח או ההתנהלות הרצוייה. הקלף היחיד שהוא מסדרת החרבות מציע לך שקט ומדיטציה והתבוננות פנימה. ועכשיו לתשובה האם כדאי לך ללכת למפגש הפעם?

תלוי בנכונות שלך להיות באנרגיה של קלף הכוכב שכולה היטהרות ממשקעים מהעבר. התבונני בדמות העירומה בלי מסיכות ובלי מחיצות רוכנת אל המים שהם מי-הנעורים ומתבוננת בדמותה המשתקפת כמו שהיא: עם היופי ועם הקושי מהעבר. הדמות שמייצגת אותך, מוכנה לראות שהיא גם זו שלמדה והתחברה ואהבה והיתה נאהבת וגם זו שחוותה קשיים (נסי להיזכר) ושלא הסתדרה עם אחת החברות ויש לה נכונות לפגוש אותה ממקום נקי כאילו נפגשתן בפעם הראשונה. גם הכוכב וגם ארבע החרבות מופנים פנימה לתהליך של התרכזות בעיקר ובנקיון פנימי ובשחרור ממה שהיה בעבר או מה שיהיה בעתיד. אם תצליחי בתהליך הזה החוכמה הברורה והישירה של הקיסר בתוך המפגש תוביל אותך להתנהל נכון. אז התבונני שוב בקלף הכוכב ואם את מוכנה לעשות את תהליך ההיטהרות הזה מול עצמך ולהגיע באנרגיה נקיה ורעננה - לכי באהבה לעצמך, לחברים מהכיתה וגם לחברה ההיא...

שלומית גל - תרפיה ליחידים ולזוגות ברמת ישי  נייד: 050-5560349


כלים מעשיים לזיהוי והתרה של מחשבות מעוררות מתח ויישום התובנות בחיי היומיום (שיטת 'העבודה' של Byron Katie ותקשורת מקרבת)

תודה רבה ,עם כך אלך

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר