חזרה לקשר אחרי פרידה

נפרדנו לפני כחמישה חודשים אחרי קשר אינטנסיבי של שנתיים וחצי ומגורים ביחד .. אנחנו לא בקשר , יש לו מישהי, לא התראנו ולא דיברנו חודשיים , עד שהשבוע חזרנו ללימודים וראינו אחד את השני כמה פעמים ..

השאלה, " האם תיהיה לנו הזדמנות שניה ביחד בחודשים הקרובים " 

תומך/חוסם - מיזוג ומיתון
תשובה - מלכת המטבעות
תומך/חוסם - הכוכב

 

שבת שלום

בואי נסתכל על הפריסה: אין מסר של תהיה/לא תהיה הזדמנות אלא קלף תשובה שהוא מסר ממלכת המטבעות ומה שהיא באה לשקף לך ושני קלפי הבהרה מסדרת היועצים הגדולים. לכאורה אין קושי במתן הזדמנות שנייה. מתראים בלימודים ואפשר לגשת ולנסות לחדש קשר. אך האם זה נכון לך? התשובה מראה לך שהמוטיבציה שלך לחזרה לקשר לא מונעת כרגע ממקום של אהבה זורמת ומרחב נקי ביניכם אלא בעיקר (מלכת המטבעות) מהחשש שלנו משינויים ומהרצון ליציבות ולביטחון. הפחד מהמקום הרווקי החדש גורם לך לא להקשיב לעצמך ולהיצמד לקיים.

אז מה התיקון? קלפי ההבהרה מראים לך שכדי לבוא לזוגיות ממקום נכון עלייך א. עלייך באמת להאמין בשפע שביקום (קלף המיזוג) ולא כאמירה בלבד אלא לראות את כל האפשרויות שהמציאות מציעה ליצירת זוגיות טובה ולפעול. החל מצעדים לבדיקת אפשרויות זוגיות אחרות וכלה בצעד מעשי שיבדוק אפשרות לחזרה לקשר. לבוא מעמדה של שפע ושל אור זה גם לקבל בהבנה ובאהבה תשובה שלילית ולהבין שזו עוד התנסות ולמידה בדרך ולא דבר שפוגע בשפע שאת בטוחה שיכול להיכנס לחייך.   ב. לעשות שינוי ולהבין שכדי להתחיל מערכת יחסים ממקום טוב יותר כדאי מאד שתמצאי את הדרך לטפל בנקודות כואבות או בחסמים שמנהלים אותך. זה יכול להיות בטיפול עם איש מקצוע או בלמידה בתחום התפתחות אישית. כדי להצליח בקשר כלשהו צריך להיות האומץ להתבונן במה חוסם אותי וחסם אותי גם במהלך הקשר הזוגי מלחוש שלווה ושלמות ואושר מכל דבר קטן. כשיש לנו כאב לא מטופל מהעבר אנחנו מתקשים לחוש ולתת את האהבה שהיא המהות שלנו.

מקווה שהבנת שהמטרה היא להבין את התהליכים שעוברים עלייך כשאת חושבת שמה שאת רוצה כעת זה לתת הזדמנות שנייה לקשר וכשתהיי  בקשר יותר טוב עם עצמך המעשים הנכונים שלך כבר יזרמו מעצמם ותרגישי שאת בנתיב הנכון לך. המון טוב,

שלומית גל, פסיכותרפיסטית, רמת ישי

שלומית גל - תרפיה ליחידים ולזוגות ברמת ישי  נייד: 050-5560349


כלים מעשיים לזיהוי והתרה של מחשבות מעוררות מתח ויישום התובנות בחיי היומיום (שיטת 'העבודה' של Byron Katie ותקשורת מקרבת)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר