טארוט - פריסה פתיחה וקריאה

שאל את הטארוט

טארוט - פריסה פתיחה קריאה: ייעוץ הכוונה תחזית ותשובות לשאלות און ליין, שואלים את הטארוט, מומחי טארוט בטלפון פריסה חייה לא באמצעות מחשב או תוכנה לפריסה ממוחשבת.

קלפי טארוט הכלי הרוחני למתן תשובות מדויקות, שיטה בת קרוב לחמש מאות שנים שהפכה להיות השיטה הנפוצה והפופאלרית ביותר למתן תחזית אישית, תשובות לשאלות בכול בעיה נושא ותחום, ייעוץ והכוונה בכול תהליך של קבלת החלטות חשובות בזוגיות ובמערכות יחסים, עבודה, קריירה, התפתחות והגשמה עצמית, פרנסה וכספים, עסקים, חסימות ועין הרע, מעבר מגורים, בריאות גוף ונפש.

הכלל הקוסמי הנהוג אצל מיסטיקנים  "נפש, שנה, עולם", משמעות הדבר אנושות מתקשרת אל פנימיות גוף ונפש האדם.

השנה מסודרת לפי גוף האדם. וקיים קשר וחיבור מיסטי והוליסטי בניהם. עלפי שיטות מיסיטיקה דומות לקלפי הטרוט, כמו שמצב הכוכבים והמזלות קשור קשר ישיר למצב האדם והאנושות, כל גם לקלפי הטארוט יש להם השפעה ישירה על הגורל המזל והמציאות בה אנו חיים.

הערך המספרי של האותיות לפי עולם המיסטיקה הוא גם בכל ערך והשפעה על הגורל לפי תורת הנומרולוגיה, והנומרולוגיה הקבלית. כך גם בקלפי הטארוט.

בבואנו לערוך פריסה פתיחה וקריאה בקלפי טארוט, נקבל קלף עם תמונה או ציור שמייצג מציאות, עולם וזמן (עבר הווה ועתיד), כל קלף מכיל שם מספר וציור, שהם סמלים מיסטיים ורוחניים ובעל משמעות ייחודית לפותח בשאלת דרך קלפי הטארוט, לכן חשוב מאוד, להמנע עד כמה שאפשר מפריסה ממומחשבת שאינה משקפת את המצב הנפשי בזמן אמת בו שרוי המבקש.

כאשר שואלים את המומחים לפריסה בקלפי טארוט המיסטיקן או המיסטיקנית יכולים לחוש ולהתחבר ללו מצב הנפשי והרוחני בו אתם שרווים בעוד שמחשב הוא גולם ואין לו יכולת ממשית לחוש את המצב הנפשי והרוחני שלכם מטבע הדברים.

טארוט - פריסה פתיחה וקריאה ממחושבת יכולה להיות משעשעת ונעימה, אך קחו בחשבון שלרוב הדברים חוזרים על עצמם ואין בהם שום חדש, השאלות כתובות ומוכנות מראש כמו שגם התשובות כתובות ומוכנות מראש וחוזרים על עצמם. 

כאשר אתם בעיה ממשית ורוצים תשובות מדויקות מקצועיות ואמינות אין כמו להתייעץ עם מומחי טארוט בשיחה בטלפון.

קלפי טארוט בין המובילים בעולם מיסטיקה, מיסטיקנים ומתקשרים מכל רחבי העולם, נוהגים להשתמש בקלפי טארוט בעת מתן תחזית אישית, הכוונה וייעוץ אישי, לערוך התאמה זוגית, לייע בגילוי עין הרע, לבדוק את המצב הקרמתי בזוגיות, לתת ייעוץ מקצועי הקשור לעבודה, קריירה, כספים, פרנסה, בריאות, ילדים ומשפחה, בגידות, נישואין ועוד מגוון רחב של תחומים ונושאים. כמעט בכל בעיה ובכול נושא.

היום בעידן האינטרנט והטכנולוגיה המתקדמת, מיסטיקנים, מתקשרים, שהם מומחי פריסה פתיחה וקריאה בקלפי טארוט, יודעים ומבינים הדרך המהירה והטובה ביותר היא לבצע שאלה בקלפי טארוט, במענה מהיר בטלפון, בדומה לעריכת מפה אסטרולוגית ומתן תחזית אסטרולוגית בטלפון, תחזית נומרולוגית, תקשור ייעוץ והכוונה בטלפון, סיוע רוחני ונפשי, טיפים ומסרים לבגברת המודעות העצמית ומימוש עצמי, מבלי לתאם פגישה עם מומחה הטארוט או המיסטיקן, בטלפון ניתן לקבל תמונה ומידע לגבי מבנה האופי והאישיות, המסלולים והנתיבים, הייעוד האישי, גורל ומזל וכל בעיה ותחום מטריד. 

באינטרנט פורסים היום מספר לא קטן של מיסטיקנים ומתקשרים מומלצים הזמינים בטלפון 24/7, באותם אתרים ניתן למצוא מומחי טארוט מומלצים, לבחור מיסטיקן או מיסטיקנית על פי בחירתכם האישית, לבצע תקשור מרחוק, לקבל תחזית אישית, ייעוץ הכוונה וסיוע רוחני, מענה מידי לכל שאלה ובעיה ושאלה מטרידה בכול תהליך של קבלת החלטות.

השירות הוא בעלות ומחיר קבוע לפי דקת שיחה, ניתן להתקשר מכל מקום בארץ, מכל מכשיר טלפון הפתוח לשיחות בין בין לאומיות, מכל מקום בארץ ללא הבדל מין, מוצא, מעמד, דת, תרבות ולאום.

שיטה יעילה מהירה בעיקר לכל אלו המתקשים ללכת פיזית למיסטיקן או המיסטיקנית, ורוצים תשובה מידית ללא המתנה בכול זמן במהלך היום.

לוחצים על אחד מהקישורים בפוסט נכנסים לאתר בוחרים מתקשר או מתקשרת מומחי טארוט מתקשרים בטלפון שבאתר ומיד נענים  

שלמה טל מיסטיקן מתקשר מדריך יועץ ויוצר רוחני בשיטת חלון האור. מנהל מ.ג.ע מודעות והגשמה עצמית.  מומחה לפתרון חלומות, מתקשר ויועץ רוחני לפי הקבלה והמיסטיקה היהודית. תשובות לשאלות ייעוץ והכוונה וסיוע אישי להגשמה עצמית, הסרת חסימות מתקשרים 072-2280545


 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט