שאלה למירי

שאלה למירי

היי מירי, המון זמן שלא שאלתי כאן.
התחלתי לצאת עם מישהו, זה היה נראה ממש טוב.
הייתה כימיה היה כיף הרגשתי שזה נבנה לאט לאט ויציב. שהתקשרות טובה ביותר.
עם זאת שוב התחשות של הפחדים מזה שזה לא יצליח היו איתי. אני הולכת למטפלת מדהימה שנתנה לי המון כלים. נעזרתי בהם. הם איזנו אותי מאוד.
השבוע הבחור נעלם במפתיע ללא הסבר. הקשר היה מאוד התחלתי, לא כואב לי עליו אבל הכאב הוא על עצמי וגורלי.
זה דפוס שחוזר על עצמו, ברגע שאני רוצה מישהו נראה לי שאיתו יש סיכוי טוב לקשר סוף סוף, אני קצת חושבת ורואה אותנו יחד וכנראה גם מצפה, ואז הוא נעלם במפתיע. למרות כל הסימנים החיוביים ממנו ותחושת הבטן שלי שהפעם זה כן יצליח כי הכל נראה בסדר.
ברור לי שזה נושא מורכב לטיפול מלא, אך יחד עם זאת את מצליחה לחזק אותי ואני אשמח לשמוע גם מה את חושבת בנידון.
אני לא חושבת שלא פעלתי כשורה, ראיתי התקדמות עצומה בעצמי בקשר הזה הייתי מאוד גאה. וגם כשהוא נעלם זה לא הוריד אותי מטה כמו בעבר. יש תחושה לא נעימה כי סה"כ הוא עזה בצורה מכוערת ולא גברית בעליל. וזה לא נעים.

כרגיל התחושה שלמה זה לא מגיע? למה כל כך הרבה זמן? וכמה עבודה אני עושה ועדיין אין תוצאות, זה מה שמכאיב בסופו של דבר.

השאלה שנשאלה:
מה עליי להבין כדיי לקדם את עצמי לזוגיות שמימית? 

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - נער המטבעות
תשובה - מלך המטות
תומך/חוסם - הכוח

תודה רבה emo_43.png

ערב טוב יקירה 

קודם כל אני רוצה לומר לך שמצער אותי לשמוע על האכזבה שלך ,מצד שני כל מקרה כזה מקרב אותך לדבר האמיתי .

וזה יקרה ואפילו בקרוב ,[יש סימנים חיוביים במפה שלך ]חשוב לשמור על אופטימיות . 

קלף התשובה מייצג גישה בוגרת ואחראית ,רגע של היסוס לפני תנועה בכיוון חדש ,חשיבה חיובית תוביל אותך ליעד .נסיך המטבעות

מזמין אותך לשכלל אבחנה נכונה ,לרסן ביקורתיות ,ולאמץ צד קל יותר בחיים ,כדי לזרום בספונטניות ,קלף העוצמה [הכוח] 

מצביע על שליטה עצמית ,גמישה ומסתגלת ,מימוש כוחות יצירתיים ולפעול עם הכוחות החיוניים שבך ,או במילים אחרות 

לגייס משאבים פנימיים ,ולא לפחד לקחת סיכונים .חשוב שתסמכי על הרגשות והאינטואיציה שלך .את נמצאת כיום במקום נכון

,חייבת להחזיר לעצמך את האמונה ,והבטחון העצמי שלך ,בסופו של דבר את תצליחי ,ותגיעי ליעד .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

אני שומרת על אופטמיות... זה בהחלט לא השפיע על אובדן אמונה. אבל כן על מחשבות רבות בדבר.

כתבת לי מאוד יפה ומרגיע ובעיקר מחזק ביותר. פשוט מעניין אותי למה זה קורה, למה הם נעלמים מבלי הסבר ובמפתיע? חושבת שכדאי לשאול על זה או עדיף להתקדם ולא להכנס לזה? כיוון שזו לא הפעם הראשונה שזה קורה לי. האכזבה יותר קשה. כאילו הפחדים שלי משתלטים על כל דבר הקשור לזוגיות.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר