שאלה בנושא התנהלות

בוקר טוב,

האם ההטבה תשלח בדואר אליי בשבועיים הקרובים? 

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - תשע הגביעים
תשובה - עשר החרבות
תומך/חוסם - שוטה

לפני מספר ימים רכשתי מוצר חלב (קרטון שוקו לצורך העניין) עם תאריך תפוגה רחוק, כשפתחתי את פקק הקרטון (שהיה עד אז סגור הרמטית) כדי למזוג משקה ראיתי שהמשקה עכור וכשטעמתי טעמו היה מקולקל, התקשרתי לחברה כדי לזכות אותי והנציגה אמרה (אחרי שמסרתי לה פרטים) שתשלח לי שוברי מתנה של המוצר דרך דואר כתובת מגורים וזה יקח כשבועיים וכשביקשתי שתשלח לי את השוברים לכתובת מייל היא התחמקה בתירוץ מה שגרם לי להרגיש שגם דרך דואר כתובת מגורים לא אקבל את השוברים, מה גם שזה תמוה בעיניי שלוקח שבועיים כדי לשלוח או לקבל דבר דואר (בדיעבד הבנתי זאת) כשזה אמור לקחת פחות זמן, לפי קלף התשובה זה נראה שהרגשתי נכונה (הקלף לא נראה חיובי) ואם אכן תחושתי נכונה זה מרגיש כמו סכינים בגב מעין תחושת בגידה מה שיגרום לי להחרים את החברה ולרכוש את המוצר של חברה מתחרה שמוכרים את המוצר בבקבוקי פלסטיק כך יהיה אפשר גם לראות אם המוצר תקין או לא 

תודה רבה:)

ניתן לשמור את הפריסה במועדפים.
הוסף למועדפים

פריסה חדשה | פריסה נוספת בחלון נפרד
ניתן להזמין את חפיסת ריידר ווייט דרך אמזון
האתר מותאם לגלשני

היי מיקי 

נראה שהפירוש שלי מיותר ,כי כבר פירשת את פריסת הקלפים .emo_02.png

בכל אופן אני מאחלת לך הצלחה ,

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

כלל לא מיותר, אחרת לא הייתי פונה בשאלה לפורוםemo_04.png בכל זאת מעוניינת לקרוא מהי חוות דעתך המקצועית לגבי הפריסה

ערב טוב 

קלף התשובה משקף  את תחושת ה"פגיעה " בעקבות הטעות שנעשתה .  לשאלתך אם ישלחו לך  

את ההטבה ? הקלף נותן תשובה שלילית , מאידך קלף השוטה מייצג אפשרויות פתוחות ,

הקלף החיובי בפריסה ,מסמל את ה"מבסוט "שמרוצה ומסופק ,יתכן שבכל זאת ישלחו לך איזו שהיא הטבה ,

בכל אופן אל תצפי לגדולות . 

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה רבה מירי על המענה המהירemo_04.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר