התייעצות

התייעצות

היי מירי יקרה,

מאז הפעם האחרונה שכתבתי לך...הובלתי את עצמי לעבר המטרה שלי.

הכרתי חברות חדשות בנות גילי עם אותה מטרה כמו שלי.

ההרגשה הייתה נפלאה והצלחתי בעזרת היציאות המשותפות לשמור על שמחת חיים ואופטימיות. וכמובן שגם היציאות תרמו להשתדלות שלי להכיר בן זוג.

אנו חבורה של 4 בנות כולל אותי. אני חייבת לציין ש 2 מהן נפלאות ביותר. ממש זכיתי.

יש בחורה אחת קצת שתלטנית... בהתחלה למדתי להבליג כי מה לעשות אנשים לא מושלמים. אך אט אט גיליתי כמה צרות עין יש בה וכמה היא פשוט לא נעימה לי. במקום שיהיה לנו כיף היא עוקצנית ותוקפנית מידיי פעם ומשליטה את הדעה שלה שנעשה רק לפי מה שהיא אומרת.

אתמול שוב יצאנו ובמקום שאחזור הבייתה מלאה ושמחה חזרתי עצבנית ממנה.

ואני תוהה אם שווה לי להמשיך לצאת בחברתה?

בגלל שההתלבטות היא לא קלה כיוון שהשאר נהדרות והמטרה שלי היא לצאת ואיתן אני בהחלט יוצאת.

מה שכן אני יכולה ליזום יציאות איתן למקומות שהיא לא תרצה וכך אוכל לצאת רק איתן.. ולהימנע מיציאות איתה אבל ברור לי שצעד כזה יצור פילוג.

רעיון שני שחשבתי עליו הוא להמשיך לצאת איתן, לתת לזמן לעשות את שלו. הבנות יותר מתחברות אליי יש לנו יותר מן המשותף. והן אינטליגניות הן יבינו לבד שלא נעים להן בחברתה. באופן טבעי הדברים יקרו.

העניין שמאוד לא נעים בחברתה... היא אפילו מתעצבנת ומעירה על נושאים שלנו כיף לדבר עליהם. ממש שתלטנית ולא יודעת לאהוב אהבת חינם. לא יודעת עד כמה בא לי עוד לראות אותה.

השאלה שנשאלה:
האם להמשיך לצאת עם x למרות תחושת הבטן שלי? 

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - קוסם
תשובה - שש החרבות
תומך/חוסם - קיסרית

תודה רבה!! שבוע נפלא

בוקר טוב יקירתי 

אני שמחה מאוד על הצמיחה וההתקדמות בחיים שלך , ואני מבינה את הבעיה או הקושי עם אחת הבחורות , אבל בואי נראה את חצי הכוס המלאה ששאר הבנות נפלאות וכיפיות ,לגבי X ,כל פעם אני מביעה תמיהה לנוכח הקלפים עד כמה המסרים שלהם 

חכמים ,ומסייעים לנו בנתיב חיינו ,הקוסם מזמין אותך לשכלל את כושר האלתור שלך ,כדי ליצור מציאות חדשה ,הוא מייצג אנרגיה יצירתית ,וליצור את גורלנו במודעות ובהחלטיות ,ורומז לך לא לפחד לעשות צעד קדימה כי הוא המושך בחוטים .קלף הקיסרית מסמל את יכולת הנתינה והרגישות ,המסר של הקלף להוציא את היופי הפנימי שלך את הנשיות שבך ולהתחבר לעצמך ,

[לא להיות עסוקה בה ] קלף התשובה מדבר על כך שהגיע הזמן לחפש קצה חוט שיביא לפתרון ,בעצם הוא אומר לך לכוון עצמך מחדש ,בקטע איתה , ולי יש לומר לך שתי מילים " לנטרל בעדינות , " ותחשבי על זה שאדם שאינו נעים לסביבה שלו כנראה שגם לא נעים לו עם עצמו והוא סובל כי הוא חי עם עצמו כל הזמן .יש אנשים מעצבנים , בואי תנטרלי אותה ממך בעדינות . 

האם את מתחברת ?

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

מאוד מתחברת. התחושה שלי שאם אני אפסיק להיפגש בגללה אני זו שאפסיד. ודווקא מביאים לי כאן הזדמנות לצמיחה מול ההתמודדות איתה. בדרכי שלי.

זה כנראה שיעור עבורי... תודה רבה לך וכן גם אני נדהמת כל פעם מחדש מעוצמת המסרים מהקלפים

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר