לקארין בבקשה

לקארין בבקשה

קארין מה נשמע זה אור אז ככה לפני שלוש שבועות בערך נכנסתי לתקופה טובה אבל שלשום רבתי עם ידידה שלי ובגלל שאני רגיש לקחתי את זה קשה ואני לא יודע איך לצאת מהמצב הזה בדיוק כי היה לי כל כך טוב לפני הריב אבל אני מאמין שהכל לטובה וזה ניסיון של בורא עולם לראות כמה אני חזק וכו רק אם תוכלי להגיד לי בבקשה מתי אצא מיזה והחזור לתקופה הטובה שלפני הריב..תוך כמה זמן אצא מהמצב הלא קל בגלל הריב עם הידידה? תומך חוסם: גלגל המזל תשובה: קיסר תומך חוסם: עשר המטות..תודה רבה מראש

למפרשות בקלפים שלום קארין לא עונה לי לשאלה מעל לשבוע אשמח אם מישהי אחרת תפרש לי את השאלה בבקשה..תודה(;

היי אור 

קלף 10 מטות מצביע על הדאגה והחששות שלך ולכן אתה חש מדוכא ,הקלף מזמין אותך לקחת לעצמך פסק זמן 

כמו למשל טיול קטן בטבע ,או ישיבה על שפת הים ,כדי לשפר את הרגשתך ,ואולי לבדוק למה אתה לוקח על עצמך 

דבר מיותר ,קלף הקיסר מבקש ממך להיות מציאותי ומעשי ,אולי יש הגזמה בתחושות שלך .גלגל המזל מדבר על מצב שאין לך שליטה בו ,הדרך הבטוחה היא לשחרר ולהרפות ,ולצמוח תוך קבלת הגורל שלך והשיעורים שהגורל מזמן לך ,תוך כדי הלמידה של השיעורים תוכל להגיע לשליטה עצמית אמיתית בחייך .ולשאלתך תוך כמה ימים תצא מהמצב הלא קל , אם כבר עבר שבוע מאז ששאלת 

אז נראה כי המצב ישתפר בקרוב מאוד .בשבוע הקרוב .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר