הרגשה כללית

הרגשה כללית

היי מירי,
בתקופה האחרונה אני חשה חוסר זרימה מכל כיוון אפשרי.
הן מהמשפחה/חברות, בעבודה וגם בזוגיות. 
כמו שאני תמיד מעדיפה לשאולאו יותר נכון לקבל זה מסר על עצמי, מה היקום רוצה שאני אבין בעצם?
אני מרגישה שאני עושה מלא בשביל להגיע להרמוניה בחיים שלי, ולמרות זאת אני חשה שיש לי המון קשיים ואני לא מרוצה מכלום.

השאלה שנשאלה:
מה המסר שעליי להבין מההתנהלות הלא פשוטה שיש לי סביב עצמי? 

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - עשר המטות
תשובה - שני הגביעים
תומך/חוסם - קיסרית

אני רוצה שינוי, אני לא רוצה לחיות את חיי כך יותר, לכן עשיתי פתיחה נוספת:

השאלה שנשאלה:
מה עליי לעשות בכדיי לשנות מצב זה להגיע לאיזון והרמוניה ? 

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - מלך הגביעים
תשובה - שלוש המטבעות
תומך/חוסם - שלוש החרבות

תודה רבה, מחכה לשמוע את המסרים
emo_43.png

ערב טוב יקירתי 

לשאלתך הראשונה ,קלף התשובה מעיד על יכולת ורצון למערכת יחסים שהרגש וההדדיות מונחים בבסיס ,הקלף מסמל אהבה טהורה חברות הבנה ,וקבלה ללא תנאי ,עשר מטות מזמין אותך לבדוק אליו מהתפקידים והמטלות שאת לוקחת על עצמך מיותרים ,ואולי הגיע העת לוותר על חלק מההתחייבויות שאת מעמיסה על עצמך ,ולהתחלק באחריות עם אחרים ,קלף הקיסרית מזמין אותך להתחבר להנאות החיים לעשות דברים שגורמים לך להרגשה טובה ,לאזן בין קריירה למשפחה וחברים ,להוציא את היופי הפנימי שלך את הנשיות ,להפגין חום ואהבה ,הקלף מצביע גם על התפתחויות נעימות ופריחה בכל תחום ,יש מקום לאופטימיות ,

לשאלתך השנייה קלף 3 מטבעות מתקשר ליסוד האדמה ,המסר חיובי והוא מייצג מיומנויות תכנון הדרך צעד צעד גם אם ההתקדמות תהיה איטית ,שיתוף פעולה בין גורמים שונים יניב תוצאות מעשיות ופירות ממשיים ,כדאי להתמקד בפרוייקט אחד ולא להתפזר .להוציא לאור דברים ,הרשי לעצמך להיפתח וגם לראות את האמת כפי שהיא ,למרות שאת מאוכזבת ,מלך הגביעים מזמין אותך לפעול בתיאום עם רגשותייך ,והאינטואיציה שלך ,

יקירה , חגגת לא מזמן יום הולדת ,השנה האישית שלך היא 1 ,זו שנה של התחלות חדשות ,יוזמות חדשות .ופוטנציאל טוב להצליח בכל התחומים ,זו שנה חשובה ומומלץ לתכנן היטב את המהלכים שלך ,שנה אישית 1 מצביעה על פוטנציאל למימוש עצמי מיטבי ,היקום יזמן לך הזדמנות להתחלה חדשה ,יהיה עליך לזרום עמה גם אם אין לך תמיכה מאחרים ,חשוב שתאמיני בעצמך ללא חשש.

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה על התמיכה שלך. האם עליי פשוט להתעלם ממש שקורה סביב? כי זה לא קל וזה מול האנשים הכי קרובים.

יקירה 

יש לך את המייל שלי כתבי לי במה מדובר ,לפעמים הפירושים שלנו למה שקורה סביבנו 

לא נכונים ,או שהם לא תואמי מציאות , בואי נמשיך את ההתכתבות במייל ,במידה ואת מעונינת ,

בשנה זו עליך להתמקד במטרות שלך כדי לממש עצמך ,

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה, כתבתי לך
emo_43.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר