קריירה,לימודים

קריירה,לימודים

שלום 

מזמן לא כתבתי כאן :)

יש לי כמה שאלות: התחלתי פרוייקט מאוד חשוב שנוגע לקריירה שלי....והייתי רוצה לדעת אם הצליח בו

האם הצליח בפרוייקט **** *******?

קלף תומך/חוסם-אביר חרבות

התשובה-אביר גביעים

קלף תומך/חוסם-ארבעה מטות 

שאלה נוספת---

קלף תומך/חוסם-מלכת חרבות

התשובה-שבעה גביעים

קלף תומך/חוסם-קלף יום הדין

תודה מראש :) 

תודה לשתיכן

שלום 

מזמן לא כתבתי כאן :)

יש לי כמה שאלות: התחלתי פרוייקט מאוד חשוב שנוגע לקריירה שלי....והייתי רוצה לדעת אם הצליח בו

האם הצליח בפרוייקט **** *******?

קלף תומך/חוסם-אביר חרבות

התשובה-אביר גביעים

קלף תומך/חוסם-ארבעה מטות 

שאלה נוספת---

האם הצליח בלימודים בסמסטר ב יותר מאשר שהצלחתי בסמסטר א?

קלף תומך/חוסם-מלכת חרבות

התשובה-שבעה גביעים

קלף תומך/חוסם-קלף יום הדין

תודה מראש :) 

תודה לשתיכן

שלום רב,

שתי השאלות מראות שאת שואפת לראות תוצאות ממשיות בטווח המיידי גם בעבודה וגם בלימודים. בקריירה נראה שאת מאד נהנית מהפרויקט החדש והחשוב ויש לך עוד דרך לעשות עד שזה יזכה להכרה ולהערכה. ובינתיים את מוזמנת לקבל החלטות לאט ובשיקול דעת ולהנות מאד מהתהליך הנפלא של התחלה חדשה והשקעה בפרויקט ופחות להתמקד בתוצאה. הצלחה היא כשאת אוהבת את מה שאת עושה ובמובן הזה את יכולה להצליח מייד.

בלימודים, מזמין אותך קלף 7 גביעים לראות, מה היו הסיבות שגרמו לך פחות להצליח בסמסטר א'. ממש לכתוב אותן וללמוד איפה את צריכה לתקן בסמסטר ב. מלכת החרבות רומזת שאת מוזמנת להעביר את הפוקוס מחברים משפחה ובילויים ולהתמקד במטרה שלך שהיא הצלחה בלימודים. זה מאד חשוב (יום הדין) וזה לא מאמץ לכל החיים אלא התגייסות לסמסטר אחד ונכונות לוותר בשביל המטרה על ההרגלים שהפריעו לך. אם תסכימי לבדוק את עצמך ולעשות שינוי בסדר העדיפויות שלך - תצליחי בסמסטר ב יותר מבקודם. בהצלחה, שלומית גל

שלומית גל - תרפיה ליחידים ולזוגות ברמת ישי  נייד: 050-5560349

כלים מעשיים לזיהוי והתרה של מחשבות מעוררות מתח ויישום התובנות בחיי היומיום (שיטת 'העבודה' של Byron Katie ותקשורת מקרבת)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר