התייעצות

התייעצות

קצת רקע:
אני וX ביחסי עבודה.
מעבר ליחסים אלו יש בינינו חיבור מיוחד של פוטנציאל לקשר חברי (חברות נפש)
X הוא גבר ואני אישה.

אצלו בבית לא טוב ביחסים האישיים עם אישתו ולי כרגע אין זוגיות.
ברצוני לציין שאני לחלוטין לא מעוניינת בקשר רומנטי איתו אך לא מכחישה שיש בינינו יחסים הרמונים ובריאים ואהבה חברית וחיבור.

הוא מעולם לא ניסה להתחיל איתי משהו בכיוון הרומנטי והיחסים כה פתוחים שאנו מדברים על כך ואני הבהרתי שגם אם היה לזה פוטנציאל מבחינתי גבר נשוי זה קו אדום.

מצד אחד מפריע לי שיש בינינו קשר חברי בלבד מהסיבה שאני חושבת שאולי גם זה לא בסדר.
חשוב לציין שיש בינינו הכרות ארוכת שנים.
אני לא יודעת אם כדיי להמשיך ולהעמיק את הקשר החברי הזה, האם זה יועיל לי מבחינה אישית?
אני מרגישה שיש פוטנציאל שבזכות הקשר הזה אני אלמד המון וזה יעזור לי להבין את עצמי טוב יותר, יגרום לסוג של ריפוי בעצמי.
מצד שני החשש שניקשר אחד לשניה מעבר לקשר חברי בלבד.
המון שנים ותמיד היינו ביחסים טובים אבל מעולם לא עליתי איתו שלב והעמקתי את הקשר ל100% מהפחד להיקשר אליו בטעות ושזה יזיק לי קשר זוגי עתידי.

אני גם חושבת שאולי אני לא מעמיקה את הקשר מפחדים שיש לי בתוך עצמי מלתת מעצמי 100% למישהו ולכן אם אני אתן דרור לקשר זה בהחלט יועיל לי לעתיד. כי השורה התחתונה היא שלי חשוב לרפא את עצמי שזוגיות בריאה תכנס אל חיי.

ועל כן ההתלבטות.

השאלה שנשאלה:
האם להיכנס לקשר מעמיק יותר עם X 

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - עשר המטות
תשובה - אביר המטות
תומך/חוסם - נער החרבות

תודה רבה!

שלום , מג'יק.

לפי הקלפים את  עושה שיקול מתחושות לב בלבד  הכל מלא בציפיה  וברגש אך אלה  לא ישרתו אותך בהמשך, ולא יביאו אותך למקום בו את רוצה להיות .

מתוך המסר עולה כי חברות היא המקום בו הקשר צריך להימצא. והרגשות הגואים בך ימצאו את עצמם שוככים והופכים להווייה יומיומית של קשר חיובי בעיקרו.

התשובה לשאלה שנשאלה בעיקרון הינה שלילית.

קארין

קארין -אימון אסטרולוגיה וטארוט

http://901.co.il/categories/50-%D7%94%D7%9E%D7%99%D7%A1%D7%98%D7%99%D7%A7%D7%A0%D7%99%D7%9D_%D7%94%D7%9B%D7%99_%D7%98%D7%95%D7%91%D7%99%D7%9D

היי קארין
תודה על תשובתך
אשמח להבהרה
כתבת מצד אחד :"חברות היא המקום בו הקשר צריך להימצא. והרגשות הגואים בך ימצאו את עצמם שוככים והופכים להווייה יומיומית של קשר חיובי בעיקרו"
כלומר שזה כן צריך להיות קשר חברי... שכן יש פוטצניאל לקשר חיובי בעיקרו.
ומצד שני כתבת  שהתשובה היחא שלילית ושזה לא יוביל אותי למקום אותו אני רוצה.
זה לא סותר אחת את השני?

היי.

המסר בקלפים הוא שההחלטה להעמיק היא פזיזה ולא מגבה בחשיבה בטווח הארוך. הקלפים התומכים   מדברים על תקשורת כבסיס לקשר , אם כי תקשורת פחות מעמיקה, לכן התשובה  לשאלתך בסופו של דבר  היא שלילית יותר מאשר בעד העמקה לרבדים נוספים .

קארין 

קארין -אימון אסטרולוגיה וטארוט

http://901.co.il/categories/50-%D7%94%D7%9E%D7%99%D7%A1%D7%98%D7%99%D7%A7%D7%A0%D7%99%D7%9D_%D7%94%D7%9B%D7%99_%D7%98%D7%95%D7%91%D7%99%D7%9D

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר