עצה טובה

עצה טובה

קצת רקע:

אני בת 31 ומוצאת את עצמי המון בבית וכמובן בעבודה.

אני כן מאוד חברותית ויש לי יכולת טובה לקשרים חברתיים, כלומר אין בעיות של חרדה חברתית או ביישנות.

פשוט מכורח המציאות (רוב חברותיי נשואות פלוס) אני מוצאת את עצמי המון לבד.

הדאגה שלי היא שאני קודם כול רוצה לשמח את עצמי ולהיות כול הזמן לבד גורם קצת לדיכאון מן הסתם.

ואני גם מאוד רוצה לצאת אל העולם בכדיי גם לעשות השתדלות ולהראות ליקום שאני לא מתייאשת ורוצה להכיר אנשים ויוצאת. כי המטרה הנעלה שלי היא למצוא בן זוג.

אבל באמת לצאת ולמצוא אותו ממקום שקודם כול טוב לי עם עצמי.

השאלה שנשאלה:
מה עליי לעשות בכדיי להכיר אנשים ולהצליח במטרה שלי? 

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - השמש
תשובה - ארבע המטות
תומך/חוסם - מלך המטבעות

שבת שלום 

פריסת הקלפים יפה ,קלף התשובה הוא קלף החתונה או קלף המיסוד ,שאומר כי את מוכנה ליצור מסגרת בטוחה ויציבה ,

שתבטיח לך אושר והצלחה בעתיד ,קלף השמש מזמין אותך לקבל את העזרה ממקורות חיצוניים כדי להגשים את עצמך .

השמש מאירה את דרכך ליצירתיות ,מצביע גם על תקופה טובה שבה את מוזמנת ליזום ,להיות במצב רוח טוב ,ולהיראות רעננה ונהנית מהחיים ,שחררי עצמך מספקות ,דאגות ופחדים ,אם תאמיני בעצמך שזה בהישג ידך ,ותזמני לעצמך זוגיות דבר לא יעצור בעדך מלהשיג את מבוקשך .הצלחה בתחום דורשת גם השקעה [מלך המטבעות ] והתמדה ,תרתמי עצמך למשימה כדי להשיג את המטרה .היום בעידן הפייסבוק , אתרי הכרויות , חוגים טיולים ,יש מגוון אפשרויות להכיר ,האם את נעזרת בכל אלה ?

אם את מעוניינת ,כתבי לי את תאריך הלידה שלך ושעת לידה , אנסה לבדוק את חלון ההזדמנויות שלך לזוגיות רצינית ומשמעותית .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

אני לא נעזרת בכול אלה, בגלל זה אני מרגישה שאני לא עושה דבר.
אני מאמינה שאם אני אצא מהבית קודם כול עבור עצמי ובאמת כתוצאה מזה אצא אל העולם ואצליח להכיר.
העניין שאני צריכה למצוא מסגרות מתאימות בהם אכיר חברות חדשות.
הכרויות דרך האינטרנט פחות מתאימה לי, ניסיתי בעבר אבל אני לא שוללת אם  אהיה צורך אני שוב אירשם.
אשמח לקבל ממך עוד חיזוק שעה הלידה שלי היא 7:55
תאריך הוא 15-3-84

המון תודה לך!

ערב טוב יקירה 

את חייבת ,חייבת חייבת לצאת אל העולם להתמקד במטרה שלך ,יש במפה שלך חלון הזדמנויות למערכת יחסים ,

אם תשבי בבית ולא תיזמי מפגשים ,זה לא יקרה ,עליך לגלות יוזמה ,ולעשות כל שאפשר כדי למצוא זוגיות זה הזמן שלך מבחינה אסטרולוגית ,ישנם חוגים של פנויים פנויות ,חוגים לימודיים ,קורסים וטיולים ,אל תתביישי לשאול את חברותייך הנשואות אולי לבעלים שלהם יש חברים ,יש במפה שלך סימנים מובהקים של אפשרות להכיר ,ולהיכנס למערכת יחסים .כבת מזל דגים את בוודאי יצירתית ,מצאי דרכים יצירתיות כדי לצאת לבלות להנות ולמצות את החיים . בהצלחה ,

מירי ראשית שוב תודה, את מצליחה להחדיר בי כוח להמשיך להילחם :)

את צודקת אני חייבת לצאת אל העולם אני רוצה בזה.
תאמיני לי שנאי מנסה בקרב סובביי מה שאני יכולה ואני מראה לכולם שאני מחפשת זוגיות, אבל המציאות סביבי אחרת ולצערי לחברותיי אין מה להציע.

האם הכוונה שלך שכול יוזמה שלי תהיה מבורכת? אני פשוט דיי סולדת מהכרות באתרים, למרות שזאת אופציה טובה כי אני לא יוצאת.
כבת מזל דגים אני בהחלט יצירתית, ומצאתי אתר שבו אפשר להכיר חברות במטרה משותפת לצאת יחד.
אני פועל בכול כיוון שאני רואה כי הרצון שלי להכיר באופן טבעי יותר.

האם הכיוון בו אני בוחרת הוא זה שיביא לי תוצאות?

האם הכיוון בו אני בוחרת הוא זה שיביא לי תוצאות חיוביות?

צירפתי קובף של תוצאת הפריסה,
המון תודה ושבוע טוב לך!

23.JPG

יקירה 

אין פריסה יותר יפה מזו .הקלפים מייצגים תקופה טובה ידידות אהבה , פתיחות ,תקופה בה נכנסים חוויות משמעותיות 

יכולת החלטות הגיוניות בענינים שהיו מעורפלים [אס החרבות ] תקשורת טובה ,והצלחה ,

וקשר נפשי רגשי של חברות הבנה וקבלה ללא תנאי [2 גביעים ] ,הקלף מייצג תקופת התאהבות ,וכניסה של אדם חדש 

לחיים .אז התשובה לשאלתך חיובית מאוד ,אשמח להתעדכן , בהצלחה 

ואוו emo_01.png איזה יופי!
אני אעדכן emo_43.png

תודה רבה, את נהדרת.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר