שאלה

שאלה

היי,

יש מישהי שאני עובדת איתה, אני מאוד עזרתי לה בהעצמה אישית והרמתי אותה למקום מאוד טוב.

אני שמחה על כך כי עשיתי את זה מכול הלב, אבל באיזשהו אופן זה מכאיב לי וכבר אפרט.

אני יודעת שהיא מאוד תופסת ממני והיא כן מוקירה תודה, אבל לאחרונה בעקבות זה שהיא מאוד מחזיקה ממני, יוצא שהיא כול הזמן מחקה אותי.

במילים, בתגובות אפילו בתספורת. 

זה מאוד מרגיז אותי, אין לה מודעות עצמית והיא מדברת כמוני או יותר נכון מנסה להראות בהתנהגות כמוני רק שזה כמובן לא מצליח לה כי היא זו היא ואני זו אני.

אני ממש רוצה להעמיד אותה במקום אבל ברור לי שהיא לא מודעת למה שהיא עושה ושאני אני אעשה את זה היא מאוד תיפגע, ולכן אני מתעלמת.

ויש עוד עניין, אני מרגישה שממני היא לוקחת את הכול טוב שאני מעניקה, אבל אני לא חשה משהו בתמורה.

אני לא עושה את זה בשביל תמורה חומרית, או באמת בשביל תמורה. אבל נניח כשאני משתפת אותה במשהו אני כן מצפה שהיא תהיה קשובה וזה לא יעבור ממנה וזה לא קורה.

אני יודעת שהיא ממש לא עושה את זה בכוונה, היא לא מסוגלת להעניק לי את מה שאני מצפה ורוצה ממנה כי היא כזאת.

אני דווקא כן אוהבת אותה והיא כן נכנסה לי ללב ואני רציתי בחברות איתה, בגלל זה זה גם מכאיב לי.
אני מאוד מאוכזת מרגישה כפיות טובה מרגישה שהיא לוקחת ממני את הכול ולהעניק היא לא יודעת ואני מאוכזבת מכך.

השאלה שלי האם להתרחק ממנה רגשית? האם להתנתק ממנה מהמקום החברי? אנו עובדות יחד אז כמובן שזה לא להתנתק לחלוטין.

או שהיא כאן זאת לא הבעיה והיקום מלמד אותי משהו והעובדה שאני אתנתק ממנה רגשית זה לא מה שעליי לעשות, אלא דווקא להמשיך להיות איתה בקשר.

האם להתנתק רגשית מX 

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - מלך הגביעים
תשובה - שמונה הגביעים
תומך/חוסם - שני המטות

תודה רבהemo_38.png

היי יקירה 

בבואנו לשאול את הקלפים ,השאלה אמורה להישאל באופן חיובי ,ולתחום זמן , כלומר : "האם להמשיך להיות עם X בקשר בחודש

הקרוב ,?"עם זאת חשוב לי להעביר לך את המסר של הקלפים ,בפריסה הזאת. קלף התשובה מזמין אותך להרפות מהנושא ,להרפות ממנה ,בעיקרון המסר הוא לשמור על יחסים קורקטים ,יחסי עמיתות לעבודה ,את לא יכולה להינתק לחלוטין מכיוון שאתן עובדות באותו 

מקום עבודה ,להינתק רגשית אפשרי ,בהצלחה .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה מירי,

יש הרבה דברים שהיא עושה ושאני "אוגרת" ולא מעמידה אותה במקומה מהסיבה שאני לא רוצה שהיא תיפגע.

האם עליי להעמיד אותה במקומה ולא לצבור עליה כעסים? או להרפות לחלוטין?

במידה ואני אעמיד אותה במקומה זה מהמקום שאני חושבת ורואה גם את עצמי.... כי זה מאוד מפריע לי.

וזה לא יסתור את העניין שאני מחליטה לשחרר ממנה.

השאלה שנשאלה:
האם עליי להעמיד את X במקומה בחודש הקרוב? 

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - חמש המטבעות
תשובה - עשר המטבעות
תומך/חוסם - שש הגביעים

נראה  שהתשובה לשאלתך חיובית , חשוב איך תעשי את זה , את יודעת שאפשר לאמר כל דבר לזולת 

אבל תלוי איך ,ובאיזו דרך ,כי קלף 5 מטבעות הוא קלף המשברים ,וההפסד ,וההעמדה שלך אותה במקומה עלול 

להסב יותר נזק מתועלת , עליך לחשוב על דרך נעימה ואולי בכלל לא לדבר עליה אלא לדבר ב"מסר אני "

כלומר לדבר על מה שאת מרגישה ,האם את מתחברת לדברים ?

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

מאוד מתחברת.

אני באמת נוקטת איתה בשיטה של מסרים, פשוט אנ מאוד מאוכזבת והרצון הטבעי שלי הוא לשבור את הכול.

אבל כפי שכתבת יהיה יותר נזק מתועלת ואני לא רוצה שכך יהיה.

המון תודה emo_38.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר