אשמח לעצתכן

אשמח לעצתכן

היי emo_39.png

אני מאוד אשמח לעצתכן בהתלבטות שיש לי עם עצמי. 

אני עובדת במקום עבודה כבר 8 שנים. לאחרונה קודמתי לתפקיד ניהולי.

אני חשה שיש המון על הכתפיים שלי. אני כן חשה הערכה ויודעת שהמעסיק שלי מאוד מרוצה ממני. אבל יש לי הרבה תלונות דווקא על תיפקודו.

אני בן אדם שמאוד אוהב לפתוח דברים, להבהיר ללבן ולא לשמור בבטן, גם הוא דוגל בכך. אך לעיתים נדמה לי שזה שאני משתפת אותו קצת מכביד עליו.

יש לי טענות על דברים שהוא עשה שלדעתי הם טעויות שבסופו של דבר פגעו בי וחזרו אליי כחץ ולא אליו למרות שזאת אשמתו.

השאלה שלי אם אני צודקת ועליי כן להגיד לו את הדברים שאני מרגישה ולהיות גלויה איתו.

או שמא אני קצת מגזימה והדברים שאני חשה יצאו מפרופורציה? ואני כועסת שלא בצדק.

השאלה שנשאלה:
האם עליי להגיד לבוס שלי את מה שהפריע לי בהתנהלות שלו בחודש האחרון 

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - נער החרבות
תשובה - ארבע הגביעים
תומך/חוסם - הצדק

תודה גדולה emo_43.png

היי יקירה 

ניכר מהקלפים שאת מסתובבת בתחושה לא טובה ,טוב שכתבת על הערכתו ושביעות רצונו של הבוס שלך 

גם זה ניכר בקלפים ,אולם האמת חייבת לצאת לאור [קלף הצדק ] והשאלה הגדולה היא איך לאמר לו בלי לפגוע בו

ובלי שזה יכביד עליו ,נסיך החרבות מזמין אותך להיות מעשית והגיונית ,לנסות לא לערב רגשות ,קלף הצדק מדבר על הגינות ויושר ,

לעקור את הבעיה המעיקה עליך ,את יכולה לבקש מהקלפים מסר או ייעוץ בשאלה נוספת " כיצד עלי להתנהל בשיחה עם X ביום Y "?

דרך אגב האם מה שהפריע לך בהתנהלות שלו בחודש האחרון ממשיך להתקיים או שהמצב השתנה ?

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה מירי יקרה emo_43.png

זה עדיין מפריע לי, זה משהו מצטבר שהגיע במלוא עוזו בחודש האחרון וממשיך גם בחודש הנוכחי.

היום פשוט אמרתי לו את הכול, לא במתוכנן.

זה התפרץ ממני כי היה עוד טריגר.

אני לא יודעת אם לתת בו אמון ולהמשיך להישאר במקום העבודה. יש לי חשש מניצול.

ניצול הכוונה שלי יש נתינה גדולה שאולי לא מוערכת, וזה עיקר הבעיה שלי איתו. החשש מחוסר צדק.

מקווה שאני שואלת נכון.

השאלה שנשאלה:
האם עליי להמשיך להתמודד ופשוט לסמוך על הבוס שלי? 

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - שלוש החרבות
תשובה - עשר החרבות
תומך/חוסם - נער החרבות

אני ממש מודה לך emo_38.png

גם חשוב לי להוסיף, שהשאלה שלי היא מהמקום של רצון בהתמודדות יותר פנימית שלי עם עצמי.

כי המציאות היא השתקפות של החיים שלנו. ואני רואה בזה הזדמנות לצמיחה שלי.

ערב טוב 

פריסת הקלפים אינה קלה ,הקלפים משקפים את התחושות שלך , שאת פגועה ומאוכזבת .לאתגר את עצמך 

ולתת לו צ'אנס ? כן ! השאלה שלי היא כיצד הוא הגיב כשדיברת איתו היום ?

האם הוא מודע לקושי שלך ? איך את הרגשת אחרי השיחה איתו ?

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

הוא מודע לקושי שלי. דיברנו כ 3 שעות שזה המון.
הזמן שלו מאוד יקר, תמיד כשאני מגיעה אליו הוא עוצר את הכול ומקשיב לי. אני יודעת שהוא אוהב אותי כאדם.

אבל יש בי כול הזמן מלחמות פנימיות וספקות. אני מאוד קשובה לאינטואציה שלי, ומרגישה איתו לפעמים חוסר כנות. כאילו אומר דבר אחד אבל חושב דבר שני.

הוא טוען שאם הוא בוחר לא להגיד לי תמיד את הכול, זה רק מהמקום המגונן עליי. כשאנחנו מדברים יש לי תמיד תחושה חיובית שהוא אמיתי. כשאני מגיעה הבייתה כול המחשבות השליליות קופצות.

אני לא יודעת אם זה מתוך עצמי ודברים שעליי לפתור בעצמי או שזאת האינטואציה שיודעת שיש בו חוזר כנות.

המלחמה הפנימית היא האם הוא ככה מדבר כי הוא אוהב אותי כאדם הוא רק על מנת האינטרס העסקי שלו. כי לי מאוד חשוב הרגש, שיעריכו את העבודה שלי, ואותי.

תודה רבהemo_43.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר