מסר

מסר

היי מירי, הפורום שלך מקסים, התרשמתי ממנו מאוד :)
אשמח לקבל ממך מסר.
אתן קצת פרטים:
אני בת 31 ללא זוגיות ומרגישה שעברתי כברת דרך בשביל להבשיל למערכת יחסים רצינית.
אני לא יוצאת המון , מהסיבה שכרגע רוב חבריי כבר בשלב של הקמת משפחה וגם מהסיבה שאני מרגישה אני רוצה להכיר חברים חדשים יותר רוחניים :)
ממש יש בי כמיהה לסביבה חדשה כי גם אני השתנתי.

אני חייבת לציין שאני מאוד מאושרת ממה שיש כולל מהדרך שלי, אבל יש גם את הדאגה להאם זה שאני הולכת לפי האינטואיצייה זה נכון או שעליי לפעול יותר על מנת להכיר את האיש שלי.

אני עושה כול מה שאני יכולה בשביל כן להיות בסביבה של אנשים חדשים, שזה כולל רישום לחדר כושר, ותמיד שיש לי הזדמנות לצאת אני יוצאת מבלה נהנית. אך לא רשומה לאתרי הכרויות למיניהם כי זה לא מרגיש לי נכון.
במקביל, החלטתי לטוס לחופשה גדולה וזאת באמת בכדיי לצבור כוחות ואנרגייה חדשה וגם מהסיבה של להכיר אנשים חדישם להיפתח אל העולם.

אני פשוט רוצה לקבל מסר האם זה נכון שאני קשובה לעצמי והזוגיות תגיע בדרך הטבעית בזמן הנכון? או שעליי לעשות עוד בנידון?

האם אני הולכת בדרך הנכונה עבורי בזכות הקשבה לאינטואיציה שלי 

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - שני המטות
תשובה - מלך המטות
תומך/חוסם - מיזוג ומיתון

תודה רבה ושבת שמחהemo_43.png

נ.ב נולדתי בשעה 7:55

היי יקירה 

ברוכה הבאה לפורום ,

לקלף מלך המטות יש זיקה להתחלות חדשות ודרך נכונה ,הוא מסמל אדם בעל קסם אישי רב,ויצירתי ,

ובכל זאת הוא מזמין אותך ליוזמה ואקטיביות ,נראה שהיגעת לשלב של בדיקה ובחינת המשך הדרך ,[2 מטות ] הקלף מזמין אותך 

לצאת למסע פנימה ,כדי ללמוד מה הפוטנציאל הטמון בך , נראה שקיימת התלבטות ,האתגר הוא ליישם במעשים נחושים 

את הכוונות והמטרות .קלף המתינות משקף תקופה שקטה של הרמוניה מאושרת ,שיכול גם לייצג תחילת מערכת יחסים .

יש ביכולתך למזג אל תוך חייך כל מה שאת רוצה ,בעיקר שותפות ,זוגיות ,צריך רק להתחבר לאמונה מצד אחד ולמעשה מצד שני .

למזג בין הרוח והחומר ,לסיכום הפריסה נראה שאת הולכת בדרך הנכונה בזכות הקשבה לאינטואיציה שלך ,התשובות לשאלותיך 

טמונות בך ,עם קצת יותר יוזמה תהיי בדרך המלך [ מלך המטות ] 

נ.ב. כתבת את שעת הלידה שלך ,מה התאריך המדוייק ?במפה אסטרולוגית ניתן לראות חלון הזדמנויות לזוגיות ,

בהצלחה חמודה .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

את נהדרת! ממש חיכיתי לתשובתך :)
תאריך הלידה הוא 15-3-84

אז פשוט להמשיך בעשייה שאני עושה? מה הכוונה למזג בין הרוח לחומר? איך החומר בא לידיי ביטוי בעצם?
כי מבחינת עשייה רוחנית אני עושה המון :) שם אני רגועה
כתבת ממש מדויק, תודה רבה לך

emo_38.png

במיזוג הכוונה לאזן בין יסודות מנוגדים ,רגש והגיון ,אקטיביות ופסיביות , רצוי 

שיחד עם רוחניות בכל זאת להישאר עם הרגלים על הקרקע , מכיון שקלף המיזוג הופיע בפריסה 

נראה שיש פוטנציאל יפה לזוגיות בתקופה הקרובה .בהצלחה 

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה רבה ושבוע טוב emo_39.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר