בבקשה עזרההההההה

בבקשה עזרההההההה

השאלה שנשאלה:
האם X תחזיר לי את כספי בחודשיים הקרובים? 

תוצאות פריסת השאלה:
מיקום 1 - העולם
מיקום 2 - מרכבה
מיקום 3 - ארבע הגביעים
מיקום 4 - חמש המטות
מיקום 5 - שש המטבעות
סיכום - שבע החרבות

הסיפור הוא כזה:

חברה טובה ילדה בת לפני חצי שנה, באתי לבריתה שלה, כיבדתי אותה, נתתי לה במעטפה סכום יפה (500 שקל אני ובעלי בלבד בלי הילדים שלנו). הכל טוב ויפה. היא כל כך התלהבה ואמרה "אני מבטיחה להחזיר לך בשמחה שלך"...

לפני 3 חודשים בדיוק ילדתי את בתי השנייה. גם אנחנו עשינו בריתה צנועה וגם אותה חברה טובה כמובן הוזמנה.

היא לא הגיעה לבריתה בטענה שלא הרגישה טוב באותו היום.

עד היום, כבר עברו 3 חודשים, היא לא נתנה מתנה.

אני נתתי לה 500 שקל וכיבדתי אותה בנוכחותי והיא פשוט זרקה אותי לכלבים.

מאז הבריתה שלנו היא בכלל לא בקשר כמו שהיינו פעם. היא רואה אותי ברחוב ואומרת שלום שלום כאילו אני מישהי זרה בשבילה.

שאלתי אותה למה היא לא קופצת לביקור אצלי והיא אומרת "לא נעים לי, אני באה בלי מתנה..."

היא מקטרת שאינה עובדת ואין לה כסף להחזיר לי. בעוד שבעלה עובד ומרוויח סכום יפה כל חודש...

יש לה כסף, ועוד איך יש לה, בזה אני בטוחה. היא פשוט קמצנית להוציא מכיסה הפרטי. 

גם אני לא עבדתי באותה תקופה שהיא עשתה בריתה, גם לי היה קשה, גם אני הייתי במינוס מטורף בבנק, ובכל זאת טרחתי להוציא מהכספומט סכום יפה כזה.

בנוסף לכך, אנחנו עוברים דירה. כנראה שאני לא אראה אותה יותר אף פעם כי עוברים לעיר מאוד מרוחקת מהעיר הנוכחית. 

היא יודעת שאנחנו עוזבים עווד מעט, ממש עוד חודשיים מהיום. איך היא לא מתביישת לברוח ולא לשלם לי את מה שמגיע לי או אפילו חצי מהסכום???? היא יודעת שלא נתראה עוד חודשיים. האם היא תתן לי את כספי במהלך החודשיים האלה??

השאלה ששאלתי את הטארוט 5 קלפים:

השאלה שנשאלה:
האם X תחזיר לי את כספי בחודשיים הקרובים? 

תוצאות פריסת השאלה:
מיקום 1 - העולם
מיקום 2 - מרכבה
מיקום 3 - ארבע הגביעים
מיקום 4 - חמש המטות
מיקום 5 - שש המטבעות
סיכום - שבע החרבות

אני פשוט המומה שחברה טובה מתנהגת כך...

מה עליי לעשות? לריב איתה? (מצטערת, לריב זה לא אני, זה לא האופי שלי...) להתווכח איתה? או להתעלם מזה ולשכוח הכל?

אבל איך אפשר לשכוח דבר כזה?????

איך אני אעבור דירה כשאני מרגישה שאני "יוצאת פראיירית..."??

אנא עזרו לי 

היי,

מפנה אותך ללינק בראש הדף ובו קישור לפריסת אס.או.אס בה אנו משתמשות בפורום הזה.

עדיף שתשאלי כיצד לנהוג איתה ולא שאלה של ניבוי עתיד .

בהצלחה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר