חזרה לקשר

חזרה לקשר

שאלתי לגבי קשר מתמשך שהיה לי עם בחור. שיצא לנו להפרד ולחזור שלוש פעמים.

בכל פעם זה היה קצר. ובין הפעמים האלה היה מרווח יחסית גדול של זמן שעבר. ולבינתיים, הקשר השתנה וגם אנחנו , ובפעם השלישית

זה הרגיש לי אישית- הכי אמיתי וחזק ממה שהרגשתי עד כה. גיליתי את הפוטנציאל שהיה גלום בקשר הזה באופן די משמעותי.

הפעם השלישית שחזרנו הייתה ביוזמתו בגדול. הוא בן אדם לא פשוט בכלל עם המון מורכבות רגשית. אבל אפשר להגיד שגם אני כזו.

בכל מקרה, בפעם הזו, אמנם התחלנו להפתח סוף סוף באמת, אבל לא היינו ממש מסונכרנים אחד עם השני. הוא אמר לי שיש לו רגשות אליי. (אבל בתחילת הפגישה הוא ציין בפניי שהוא לא אוהב את זה שיש לו רגשות כי זה "משנה לו תוכניות"). בכל מקרה, בגדול,הוא הסביר לי איך הוא רואה את הקשר ומה לא עבד לדעתו בפעם הקודמת.והוא היה מאוד אמיתי, וישיר, משהו שלא יוצא לחוות הרבה.. ומה שהוא אמר פתאום הבהיר לי המון המון בנוגע להתנהגות שלי בקשרים באופן כללי. הרגשתי שחסימה שהייתה לי סוג של נפתחת.פתאום ממש ראיתי דברים אחרת בגלל מה שהוא אמר.זה בגדול היה סביב סוגיית הסקס, שאני די שמרנית בעניין הזה, ופתאום נפקחו לי העיניים והבנתי שהגישה שהייתי בה לא משרתת אותי יותר.

אבל- עדיין, אני הייתי צריכה יותר זמן. והוא עצמו גם התנהג בהמשך באופן של חרדות וחוסר החלטיות. 

בסופו של דבר נפרדנו שוב כי הוא טען שאני "משחקת ברגשות שלו", כשאני לא רציתי לעשות את מה שהוא רצה.. ישר בפעם הבאה שנפגשנו...

לא הבנתי למה הוא מתכוון.

ואחרי כמה ימים חשבתי על זה.. והבנתי כמה דברים. הבנתי שיש לו המון מה לעבוד על עצמו וגם הוא צריך ללמוד יותר על איך מתנהלים בקשר. אבל באותה מידה, גם אני בעצם, לא הלכתי עד הסוף עם הרגשות שלי, והוא חשף את עצמו, אבל אני די המשכתי לשמור על עצמי, ולא לקחת סיכון, ולכן הוא פירש את זה כמשחק ברגשות.

אז החלטתי שאני אכתוב לו מכתב בו אני מסבירה מה אני מרגישה, ושגם לי יש רגשות אליו. ושאני יודעת שסיכמנו שלא נדבר יותר, אבל כן היה חשוב לי לפחות להגיד את זה.

עברו כמה ימים. הוא לא ענה. די ידעתי שהוא לא יענה. ובכלל שמתי לב, שאצלו, לוקח זמן להתפקס ולהבין דברים...ואז הוא חוזר.

(זה מה שקרה בינתיים.) השאלה אם עכשיו זה באמת באמת סופי ... או שהמכתב שלי עשה משהו...

ושאלתי:

האם * יחזור כתוצאה מהמכתב ששלחתי לו?

תומך\חוסם - שני גביעים

תשובה- שמונה מטבעות

תומך\חוסם - מלכת הגביעים

תודה :)

יקירה , בני כמה אתם ?והאם הבנתי נכון שהפרידות הם בעקבות  השמרנות שלך ?[שאגב זה ערך חשוב ]

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

היי מירי 3>

אני תכף בת 21 והוא בן 21 וחצי....

וכן- הפעם השנייה והשלישית שנפרדנו היה בגלל זה..

הפעם הראשונה שינפרדנו לא הייתה בגלל זה.

אני אגיד לך מה, השמרנות הזאת, הבנתי שהיא רלוונטית עד נקודה מסויימת. כאילו, אני יודעת עכשיו, שברגע שאני אמצא

מישהו שזה נח וטוב איתו... אני אעשה את זה בלי לחשוב על מושגים אחרים כמו אם אנחנו כרגע בקשר רציני וכו'. אלא אם זורם וכיף לי איתו...

יקירה

יכול להיות שיחזור אליך בעקבות המכתב ששלחת לו ,וזה יהיה ממקום של הקרבה מצידו ,במחשבה על עתיד טוב יותר של הקשר

הוא נדרש לגלות סבלנות , אולם גילו הצעיר  והרצון לכאן ועכשיו יכול להיות בעוכריו . הישארי נאמנה לעקרונות שלך , לכי עם האמת שלך

אל תעשי דבר שאינך רוצה בו גם במחיר פרידה ,

מירי בת שדה

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר