שבת שלום

שבת שלום

השאלה שנשאלה: האם עלי ליזום שיחה עם אלון? תוצאות פריסת ה-S.O.S: תומך/חוסם - עשר המטבעות תשובה - תשע הגביעים תומך/חוסם - חמש המטבעות

מה הרקע לשאלתך ?

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

המשך

היינו בקשר, לא מחייב - לאחרונה יש מחק ואפילו נתק מסויים, הוא החל לצאת עם מישהי - לא י יודעת אם הם עדיין יחד. לא יודעת איך לנהוג במסגרת החדשה - ידיות או בכלל לא כי בהתחלה אמר שרוצה שנישאר בקשר. אבל לא נעים לי עכשיו כי לא יודעת איך נכון לנהוג עם התנאים החדשים ולהפוך ידידים נטו - אם בסדר מצידו ... האם לדבר איתו על כך?

קשר לא מחייב וגם נתק ?

איילת יקירה , מפריסת הקלפים נראה שאת יכולה ליצור קשר על מנת לדבר עם אלון ,אך קלף 5 מטבעות צופה שאת עלולה להתאכזב .השאלה היא מה מטרתך ? מה את רוצה להשיג ?והאם בשיחה תצליחי להשיג את מטרתך ?מה את אומרת ?

היי

מה שאני רוצה בשיחה זה לדעת אם אכן הוא רוצה להמשיך בקשר ידידותי (לפני כן היה יותר מזה אבל לא זוגיות). כי כך התרשמתי ממנו כשסיפר לי שיש לו מישהי עכשיו. השאלה שלי באה מכך שאני רואה שאני זו שיוזמת יותר ואני לא יודעת אם להמשיך עם זה, זה לא נעים, וגם אם כן להמשיך - אז מה הגבולות שלו... יכול להיות שאני נשמעת ילדותית ונראה כאילו עלי לנתק את הקשר אבל אני רוצה לדעת

הי איילת , בואי תשאלי שאלה נוספת

האם נכון לי להמשיך בקשר ידידותי עם X בחודשים הקרובים ?

פריסה כמו שביקשת...מירי, תודה!

השאלה שנשאלה: האם נכון לי להמשיך בקשר ידידותי עם ... בחודשים הקרובים? תוצאות פריסת ה-S.O.S: תומך/חוסם - נער החרבות תשובה - שש החרבות תומך/חוסם - מרכבה תודה רבה!

ערב טוב איילת

מפריסת הקלפים נראה שבשלב זה אין טעם להמשיך בקשר הזה ,להתרחק ולשחרר עצמך ,עליך להתקדם בדרכך ולבחור כיוון חדש ,את מוזמנת לפעול בהגיון ,בלי לערב רגשות . בהצלחה .

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר