פוטנציאל

פוטנציאל

השאלה שנשאלה: פוטנציאל הקשר והתאמה זוגית ביני לבין רועי ל3 חודשים הקרובים תוצאות פריסת ה-S.O.S: תומך/חוסם - שלוש החרבות תשובה - מרכבה תומך/חוסם - קיסר בחור שאני יוצאת איתו חצי שנה רבים לעיתים אבל אוהבים... מה ההכוונה של הקלפים תודה

מקפיצה בבקשה

ערב טוב בר

את בקשר זוגי עם הבחור חצי שנה , מפריסת הקלפים נראה שאינך שלמה לגמרי עם ההתאמה הזוגית ביניכם , אתם חווים מאבקי כוח ,שהם הבסיס למריבות שלכם ,את לעיתים מרגישה אכזבה וצער ,עם זאת את כותבת שאתם אוהבים , עליך לשאול את עצמך האם את מאושרת ?

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

כן טוב לי אבל המאבקי כח האלה מאכזבים אותי

מה ההכוונה של הקלפים לגבי המשך הקשר? יש התאמה? שווה להמשיך? אני אוהבת אותו אבל לא נמשכת אליו ברמה של טרוף תודה

הצעה

בואי תשאלי שאלה נוספת " האם נכון לי להמשיך את הקשר הזוגי עם X בחודשיים הקרובים "?

פרסתי, המון תודות

השאלה שנשאלה: האם נכון לי להמשיך את הקשר הזוגי עם הבחור בחודשיים הקרובים? תוצאות פריסת ה-S.O.S: תומך/חוסם - שש המטבעות תשובה - חמש המטות תומך/חוסם - המאהבים

יקירה , מהקלפים נראה שאת תמשיכי להתלבט עוד זמן מה

הקלפים משקפים מאבקים פנימיים שלך ,וחיצוניים עם בן זוגך ,זה יוצר חוסר שקט , כי לא מדובר כאן על מערכת זוגית המתנהלת על מי מנוחות ,לכן גם לא בטוח שזה יאפשר קשר לטווח ארוך ,את תמשיכי להתלבט , לבחון ולבדוק מה צריך ומה נכון לך לעשות ,

אבל למה זה קורה???

אנחנו נועדנו להיות ביחד?? אנחנו זיווג מתאים? מהי הכוונת וייעוץ הקלפים תודה

את המסר והייעוץ של הקלפים כתבתי לך יקירה

אם הוא הזיווג הנכון לך תצטרכי לגלות בעצמך ,עליך ל"התבשל " עוד בקשר שלכם ,על מנת להגיע לתובנות .

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר