כללי כזה

כללי כזה

בכלליות יש לי הכל ואין לי כלום , יש לי בעל שני ילדים מקסימים,הורים תומכים... זה מבחינת הנפש , מבחינת חומר קצת קשה התחלתי משהוא עצמאי שלא צלח... ואני גם לא רואה אותו מצליח. ובגדול אני מרגישה תקועה בחיים וכל הזמן חושבת על מה יהיה ???? האם כדאי לי להתמיד במה שהתחלתי(הפעלות בימי הולדת)או לשנות כיוון (מכירת עבודות יד שלי?) עזרה בבקשה אני מתוסכלת.למה אני אומרת שאין לי כלום כי אני אמורה להיות מאושרת עם המעט שיש לי ואני מרגישה גועל שהמצב הכלכלי מטריד אותי ואני בדיכאון בגלל זה.

קרונה

שלום קרן יקרה ,

הסתכלתי בתכתובת שלך ,וראיתי את תאריך הלידה שלך , את מזל גדי ,מבחינה נומרולוגית זו היתה שנה אישית 7 ,שזו שנה לא קלה ,אבל ,שימי לב ,בעוד חודש את נכנסת לשנה אישית 8 ,שזו שנה של התחזקות ,גם כלכלית , אני מבינה שיש לך כישורים נפלאים ,שמשום מה אינך ערה להם , אני מציעה לך לשדרג את הכישורים האלה אם זה ימי הולדת ואם זה עבודת יד , לכי על כל הקופה , זו שנה נפלאה ליישום הכישורים שלך ,שיפור הקריירה וכספים , ובנוסף יום הלידה שלך 11 ,הוא מספר נעלה מבחינה נומרולוגית יש לך ייעוד נעלה בגלגול הזה ,וזה תרומה למען האנושות ,אז תחשבי על זה .אל תתייאשי ,אספי כוחות מיום ההולדת שלך יש לך סיכוי לשפר את מצבך . בהצלחה אגב זה פורום של קלפי טארוט , אבל בער לי לכתוב לך את הדברים מבחינה נומרולוגית . בהצלחה .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה !!!

את לא מבינה לפני שקראתי את התשובה שלך אמרתי לבעלי, עזוב ני מוותרת קניתי ציוד ואני אמכור אותו ,או אשמור... רציתי ממש לוותר!!!1 ואני מוותרת לעצמי המון!אני יודעת שאני מסוגלת להגיע להשגים את לא הראשונה שאומרת,בכל אופן תודה התגובה הזאת העלתה חיוך.. ואני אעשה את כל המאמצים להצליח...

קרונה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר