הערה למפרשות

הערה למפרשות

יש לי שאלה שלא נענתה מה-14 לחודש. אני יודעת שיש כאן עומס של שאלות, ולא הייתי אומרת כלום אם לא הייתן עונות בכלל, אבל שמתי לב שסדר התשובות שלכן לא לפי הסדר וזה לא כ"כ הוגן. אני לא יודעת לפי מה נענים כאן וזה קצת חבל, כי גם לא נעים לנדנד . מקווה שתקחו לתשומת הלב, כי חוץ מזה הפורום כאן אחלה, אתן נהדרות וזה סתם הורס. ערב נעים לולם.

איילת יקרה , את צודקת !קורה לעיתים

שמדלגים בלא כוונה ,קורה גם שלא מתחברים לשאלה או לפריסה ,אבל זה ממש לא תירוץ ,ויפה שהערת והארת את עיני ,עכשיו לשאלותייך ולפריסות ,את מתלבטת אם לחזור לאקס המעוניין לחזור ,מסתבר שהקלפים משקפים את ההתלבטות שלך ,המסר של קלף הצדק הוא להוציא לאור דברים ,וכל מה שלא נכון בחיים ,חשוב שלא תפחדי לאמר לבחור כל אשר על ליבך ,ולא לזנוח את עקרונותייך ,קלף שבע חרבות אומר לך לתכנן אסטרטגיה נכונה בתהליך החזרה ,תכנון טוב עשוי להביא להצלחה ,תהיי מעשית אקטיבית והגיונית ,קלף שלושה מטבעות הוא קלף התשובה - חיובי ,לסיכום אומר שיש מצב לחזור לזוגיות אם תפעלי נכון ותדאגי לאינטרסים שלך ,שאלתך השנייה נבואית ,שאלת אם משהו ישתנה לטובה בקשר שלכם ,אינני יודעת מה את רוצה שישתנה ,אבל קלף המוות רומז על שינויים מהותיים והתחלה חדשה ,הייתי אומרת לך לנסות ולתת הזדמנות לזוגיות הזו ,הקלפים בפריסה השנייה הם קלפי מסר לא קלפי תשובה ,יהיה עליך לחיות תקופה מסויימת באי וודאות לגבי העתיד ,ולגלות בעצמך אם הקשר ישתנה לטובה ,חשוב שאת תדעי לאן את רוצה להגיע ואיך להשיג זאת מתוך מודעות ורצון ,לא נותר לי אלא לאחל לך בהצלחה .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

מירי יקרה!!

תודה רבה גם על ההתייחסות להערה וגם על התשובה המפרטת. ההערה באמת לא באה ממקום של ביקורת א כי אני כן מעריכה את העבודה שלכן כאן! תודה על ההכוונה, מקווה שהדרך תהיה נכונה בסופה. הרבה אהבה ותודה, ערב נעים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר