למירי, מעבר דירה- דחוף:)

שלום, האם נכון לי לחתום חוזה דירה שראיתי היום? תשובה: 3. מלכת המטות 2. מלך המטות 1. חמישה גביעים? דירה לא רעה, ובעלת הדירה גם נשמעת עם אנרגיות טובות השאלה אם סביר לחתום? תודה רבה

שלי חומד , הקלפים לא נותנים לנו תשובה סופית אלא

משקפים את הלך הרוח שלך שאת די מיואשת ,רוצה כבר למצוא דירה ולהגיע למנוחה ולנחלה ,שבי עם עצמך עם דף נייר ועט [אני לא צוחקת ] ותרשמי למה כן לחתום על הדירה בצד ימין של הדף ומנגד תרשמי למה לא ,קחי בחשבון את הגורמים החשובים לך לכי לראות שוב את הסביבה את הדירה ,קחי איתך עוד מישהו ,ידיד ,ידידה ,או קרוב משפחה ,עוד זוג עיניים ועוד דעה יועילו לך להגיע להחלטה מושכלת .ואני פה עד שתמצאי את הדירה הטובה ביותר לך .בהצלחה .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

מעבר דירה- דחוף!!

מירי ראשית תודה על התשובות המהירות . שנית.. נראה לי ובעקר מרגיש לי שהדירה יכולה להתאים לי למרות שלא מושלמת. אבל אם באמת עושים את הפלוסים מול מינוסים אז זה הכי מתאים . לפני שהלכתי לראות הרגשתי שיש פוטנציאל. לא יודעת איך להסביר את זה. השאלות ששאלתי( כמה כדי לא להרבות בשרשורים ) 1. האם לוותר לי על הדירה שראיתי היום? תשובה: 3. הכהן הגדול 2. אביר חרבות 1. אס מטבעות 2. האם הדירה שראיתי היום טובה לי? תשובה: 3. אביר המטות 2. אס הגביעים 1. נער המטות 3. האם אוותר על הדירה שראיתי היום אצליח למצוא דירה מתאימה יותר עד סוף החודש הזה? תשובה: 3. שלוש חרבות 2. אביר מטבעות 1. מלך המטות תודה רבה

שלי יקירה , הפריסה השנייה חיובית ,תשאלי תמיד בכיוון חיובי את הקלפים

הדירה שראית כנראה מתאימה ונכונה ,כמובן לאחר ששקלת ובדקת שיהיה בהצלחה

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר