בנושא זוגיות אם אפשר עזרה בבקשה!

אני חושבת שמתפתח משהו ביני ובין בחור מסויים שאנחנו מכירים כבר כחצי שנה אולי, אבל יכול להיות שאני סתם מדמיינת: השאלה שנשאלה: האם יש פוטנציאל לקשר זוגי בנינו? תוצאות פריסת ה-S.O.S: תומך/חוסם - מלך החרבות תשובה - שמונה החרבות תומך/חוסם - מוות האם הוא מעוניין בי? תוצאות פריסת ה-S.O.S: תומך/חוסם - ארבע חרבות תשובה - חמישה מטבעות תומך חוסם - שישה גביעים כנראה שאיו לנו סיכוי בכל מקרה אם איתו לא יעבוד לי, אז הייתי שמחה אם תענו לי על שאלה נוספת: השאלה שנשאלה: האם תהיה לי זוגיות בחצי שנה הקרובה? תוצאות פריסת ה-S.O.S: תומך/חוסם - שש הגביעים תשובה - הכוח תומך/חוסם - הצדק תודה רבה

אם אפשר תשובה בבקשה!

דילגו עליי

זוגיות

הבחור שעליו שאלת לפא פנוי כרגע לקשר- חסמים רגשיים כאלו ואחרים. לגבי זוגיות בקרוב: משום מה מצטיירת תמונה שאת נוקשה מדיי. בעיקר עם עצמך, מה שגורם לך להסגר ולאי יכולת להפתח ולקבל מהסביבה, למרות שאת מאוד רוצה בזוגיות. אל תנסי לפעול מתוך כוח, היי רכה עם עצמך, עם אחרים. תפעלי גם עם הרגש, תפעלי בקלילות מבלי ללחוץ. היי בטוחה בעצמך, החזירי לעצמך את האיזון. עלייך לבדוק מהם הפחדים בחייך, לבדוק אולי בעברך- ולראו תאילו לקחים את יכולה להפיק ממערכות יחסים קודמות, ואולי זה יעזור לך כיצד להתנהל נכון יותר. את חייבת לבחור בדרך שאת בטוחה בעצמך ואת מתכווננת לפי מה שנכון ומתאים לך ולא לפי איך שלאחרים נכון. הגיעי לאיזון הפנימי שלך, מה שיוביל אותך למקום נכון יותר. בהצלחה!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר