הי אביבה . עזרה בבקשה:)

הי אביבה. אני חדשה כאן.זה קצת ארוך אבל היה לי חשוב לפרט כדי לקבל עזרה אמיתית. כל שהחברות שלי אומרות תמיד הוא - הוא לא שווה אותך, אל תדברי איתו... אבל זה לא אני. לא צריכה להתמלא בכעס כי מישהו בחר לא להיות. עולם חופשי. ואם אוהבת אז אוהבת... לפני חצי שנה נפרדתי מהחבר שלי והרגשתי החמצה ממש גדולה. לא יכלתי להפנים את הפרידה כי אהב אותי מאוד ולא יכלתי להאמין. גם במשך הזמן תמיד נשארה בו אהבה אליי.ולי אליו. הקשר ביננו היה רציני מאוד ואהבה מאוד חזקה.פחדתי ממנה. לא הייתי בשלה כנראה וגם הוא.משהו הפריע לו וכנראה גם לי כי לא רבים סתם. היו ריבים מעטים אבל מאוד גדולים. כי עדיין למדנו להכיר אחד את השני. אולי זה היה בגלל שהקשר היה מאוד אינטנסיבי מההתחלה והתקדם מאוד מהר. אני לא יודעת אם הוא יוצא עם מישהי. היתה לו מישהי אולי זה נמשך.בהתחלה נפגעתי. עד שניתקתי את עצמי לחודשיים וחייתי את חיי והשתחררתי משם והתאהבתי בעצמי מחדש. קיבלתי המון אהבה אז כבר שכחתי שהייתי ה"רודפת"... היום, ממקום אחר לגמרי,התקשרתי אליו לאחל חג שמח. היה מופתע מאוד אבל שמעתי התרגשות גדולה וגעגוע. וגם הרכות הזו שאני מוציאה ממנו. שיחה עניינית. לא דיברתי על רגשות הייתי שלווה ובאתי בשלום. לא דיברתי על הקשר או על חזרה. היה קל. כי טוב לי כרגע ואני רחוקה אז לא יכולה להפגע... פשוט חג שמח. מה שלומך? הוא היה מאוד רך אליי... הדיבור שלנו שלא נעלם אף פעם. אני מאוד מתגעגעת. אוהבת אותו באמת. מעל האגו. הייתי חמודה נטולת כעסים או רגשי מיותר. מלאת ביטחון וטוב. מאחלת חג שמח ועל הדרך יומולדת שעברה... הוא לא ציפה לזה. כשרציתי לנתק משך את השיחה, התעניין,ובסוף הוסיף שמחר יגיד לי חג שמח.. למרות שכבר אמרנו. היום אני כבר לא רוצה סתם לפתח ציפיות. עיני פקוחות ואני שלמה. הוא לא איתי בסופו של דבר. אבל הייתי רוצה הכוונה מהקלפים. האם פעלתי נכון כשהתקשרתי ל* היום? תוצאות פריסת ה-S.O.S: תומך/חוסם - העולם תשובה - קיסרית תומך/חוסם - שמונה הגביעים האם ל* עדיין רגשות רומנטיים כלפיי? תוצאות פריסת ה-S.O.S: תומך/חוסם - עשר החרבות תשובה - ארבע המטות תומך/חוסם - עשר המטבעות איך עליי להתנהל מול * בחודש הקרוב: תוצאות פריסת ה-S.O.S: תומך/חוסם - עשר החרבות תשובה - ארבע המטות תומך/חוסם - עשר המטבעות אביבה תודה מראש. מקוה שלא העמסתי עלייך וחג שמח:)

העמסתי עוד שאלה:) :)

האם צפויה חזרה לקשר זוגי ביני לבין * בחודשיים הקרובים תוצאות פריסת ה-S.O.S: תומך/חוסם - אביר המטות תשובה - שלוש המטות תומך/חוסם - אביר המטבעות

האם בשתי הפריסות האחרונות יצאו בדיוק אותם קלפים ובדיוק באותו הסדר?

לגבי השאלה הראשונה- את צריכה לשאול את עצמך, אבל נראה שאת זאת מתוך שלמות ורצון ולכן זה היה נכון.

העמסתי עוד שאלה:) :)

האם צפויה חזרה לקשר זוגי ביני לבין * בחודשיים הקרובים תוצאות פריסת ה-S.O.S: תומך/חוסם - אביר המטות תשובה - שלוש המטות תומך/חוסם - אביר המטבעות

ייתכן שכן

אבל כרגע זו תקופה של עצירה, שיכולה להיות זמנית. בתקופה הזו הוא נותן גם ביטוי אישי לעצמו ומבין מה הוא רוצה. הוא אכן מרגיש כי יש דברים שצריכים להיות בהישג ידו ועדיין לא הצליח לממש את עצמו שם- כמו עבודה וכו. אני בטוחה כי בסוף התהליך הדברים יתבררו גם לו וגם לך.

אביבה כן! אותם קלפים. מה הם אומרים? זה מוזר נכון?

רגשות והתנהלות

נראה שיש רגשות, ויש פינה חמה בלב- ששמורה לך. עם זאת, גם הפריסה מציגה- "מאבק" בינכם, שהתיש אתכם וגרם להבין שכדאי לפרק. היא מציגה שאכן לא הייתם בשלים מספיק לקשר, שהיתה בכם אנרגיה שלא אפשרה זאת אז. עם זאת נראה כי עדיין קיימת פגיעה כלשהי. כרגע יש עצירה בינכם- והיא בהחלט יכולה להיות זמנית, אך את מבחינתך אל תסכלי על הכאב שזה יכול לגרום לך, כי כרגע נראה שלא כדאי לפעול, ולנסות לשנות את המצב ע"י אקטיביזם (=לבצע פעולות כדי להשיג). נראה שבעתיד תווצר הזדמנות חדשה, גם אם יהיה עדיין צער על דברים שהוחמצו, בסופו של דבר, נראה שתהיה תנועה והתחדשות בינכם ממקום בריא יותר. נראה שאולי זה עדיין הזמן לא הכי מתאים כדי לנסות לשנות, ואינני רוצה שתשלמי על חוסר הסבלות. את התקשרת, את עשית- תני לו גם לעשות קצת. בהצלחה!

אביבה קודם כל תודה רבה

נתת לי תשובה שעשתה לי המון סדר ובכלל נחמד להרגיש הבנה ולא ניעור... יש קלפים המייצגים זמן? כרגע אני בקשר עם בחור חדש. הכרנו כידידים ולאט נוצר משהו. כשהכרנו שנינו לא היינו בכיוון רציני ולאט פשוט נוצר רצון לבלות ביחד. האם הקשר הזה נכון לי ויכול להגיע לאנשהו.. ואולי לא וזה טוב לי רק כדי להמשיך... מסר לגבי הקשר ביני לבין איציק תוצאות פריסת מסר בשלוש: מיקום 1 - מלך המטבעות מיקום 2 - מלכת המטבעות מיקום 3 - קוסם אביבה אשמח להעזר ולעדכן בהמשך. את נמצאת כאן באופן קבוע?

מסר

לגבי הקשר עם איציק נראה שהכל תלוי במה שאתם תעשו. הבסיס בינכם טוב, ונראה שבהחלט יש כאן סיכוי לקשר, אתם צריכים לבנות את היסודות בינכם מבלי לפחד- כי נראה שכן יש תשתית יציבה, במיוחד משום שהכרתם כידידים. נראה שיש לכם את הקסם לעשות את השינוי ולפעול לזוגיות, אם אתם מחלטים ללכת על כך. אבל אל תפחדו, כי החשש קיים אצלכם. מה שחשוב שאל תחשבו על מה שאחרים מצפים מכם- אלא תלכו עם התחושות שלכם. בתקופה האחרונה נכנסת לפה מדיי פעם, פחות מן העבר, המייל שלי : or_pee@walla.com
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר