למירי בת שדה היקרה! על חברה טובה שנפגעה ממני...

היי מירי היקרה, הרבה הרבה זמן לא הייתי פה! מקווה ששלומך טוב! מדובר הפעם בחברה טובה. היא קצת נפגעה ממני היום. היא התקשרה ולא עניתי כי לא הייתי לבד ולא היה לי נוח לדבר, ואחר כך פתאום פגשתי אותה בקפה, לפני שהספקתי לחזור אליה. היא ניגשה ואמרה שהיא מרגישה שאני מזלזלת בה. ניסיתי להגיד לה שזה לא נכון ושהתכוונתי להתקשר אליה יותר מאוחר (לא הייתי שם לבד אלא עם בחור שאני יוצאת איתו). ואז היא התחילה לדבר על משהו אחר שפגע בה בהתנהגות שלי. זה כבר היה לי יותר מידי באמצע מקום הומה אדם, אז אמרתי לה: מה את רוצה ממני, בדיוק התעוררתי. זה נורא פגע בה והיא הסתובבה והלכה. ניסיתי אחר כך להתקשר אליה ולשלוח לה הודעות אבל היא לא עונה לי... חשוב לי להשלים איתה. זה גורם לי להרגיש נורא שהיא כועסת עליי. לכן שאלתי: האם י. תסלח לי בקרוב? S.O.S פריסת קלף 1# עשרה מטות קלף 2# תשעה מטות קלף 3# צדק וגם: מה עליי לעשות כדי שי. תסלח לי? פריסת קלף 1# נער החרבות קלף 2# נזיר קלף 3# שישה גביעים חיבוק גדול מאוד!!!

אוי סליחה, זה לא כתב מי זו...

יקירתי , כמה פעמים קרה שאת התקשרת אליה

והיא לא ענתה לך בדיוק באותו רגע ?,ולמה את מרגישה מאוימת עם צורך להצטדק ,?ראשית אפשר בהחלט להבין מצב שבו לא ניתן לענות ולהתמסר לשיחה ,מה כל כך נורא בזה ? עליך לחשוב על מה זה יושב ,מעברכן ,הקלפים מבקשים ממך לקחת את המצב יותר בקלות ,ופשוט ליזום שיחה עם חברתך ולהסביר לה מה קרה ,וגם להבהיר שזמינות או אי זמינות לשיחת טלפון לא מראה על זלזול בה ,עליך לגלות סבלנות ולתת לה זמן לעקל את המסרים שלך ,זה יכול להיות במייל או במסרון אם היא לא תיאות להיפגש ,כדאי לברר על מה זה יושב אצלה . האם זו את מאיה ? כי לא היזדהית ,

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

אוי סליחה, זה לא כתב מי זו...

מאיה שלי ,ברוכה השבה

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה לך מירי'לה!

כיף לכתוב לך שוב!! אני אכן אנסה לתת לה קצת זמן ואז אזום שוב שיחה איתה... אנסה להבהיר את העניינים. באמת הרגשתי צורך להצטדק כי היא הפעילה עליי מאוד את רגשות האשם ובתור פולנייה טובה שיתפתי פעולה. אבל זה באמת היה מצב שלא ממש יכולתי לדבר. מקווה שיהיה טוב. אני אעדכן אותך. בינתיים המון תודה ולילה טוב ושבוע נפלא!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר