אהבה לא פורחת :)

אהבה לא פורחת :)

היי ותודה על ההתיחסות.... אני שואלת על האקס שלי,היה קצת מתח והכל התפוץ על קטע של כסף,למרות שבאותו יום הוא השתדל להיות בסדר,ואז לקראת הערב היתי צריכה סכום מסויים והוא לא היה לידי כדי לתת לי ומשם התחילה מריבה,שהתעצבנתי למה הוא לא עוזב הכל ועושה הכל,כן אני דיי קיצונית בתגובות שלי. לא דיברנו כבר יותר משבוע.אני לא יודעת מה הולך אצלו בראש,אני יודעת שהוא לא אוהב שאני מתנהגת ככה. עכשיו אני מתגעגעת אליו,אבל אין סיכוי שאני יוצרת קשר!אם נחזור אז זה יהיה שהוא יצור את הקשר.אני נשמעת כמו ילדה קטנה אבל אני בת 27.:) האם X מתגעגע אליי? ארבעה מטות הכוהנת הגדולה שמונה גביעים האם X רוצה שנחזור להיות ביחד? נער המטבעות אוהבים אביר הגביעים מה אפשר להבין מהפריסות? תודה בנות :) נ.ב-סליחה על הרקע הארוך

לי יקרה,

הרקע לא ארוך וזה מאוד חשוב רקע :)) לגבי הפריסות - געגועים כרגע אני לא מרגישה אלה יותר רצון לנטוש את מצב הרגישי שאליו הוא נקלע. לגבי המשך הקשר - יש בעיות לא פתורות בניכם שצריך לפתור יש כאן אהבה אך צריך לעשות את הצעד לקראת.. ילנסות להבין מה המטרה החשובה של הקשר ומשם לטפח אות הקשר ולא להתעסק בדברים שהם חסרי תכלית שהם פרטים קטנים ולא משמעותיים. בהצלחה וכל טוב נילי

היי נילי שאלה בבקשה...... בנוגע לתשובה

"המצב הרגשי שאליו הוא נקלע" למה הכוונה? האם הוא באמת אוהב אותי? תודה רבה יקירתי :)

לי רגשות יש ויש גם בעיות לא פתורות לכן התחושה של הנטישה היא ממקום שלא רוצים להתמודד מול מה שכואב

לדעתי היות ואת "חיה" את הקשר עליך לקחת צעד שבו את תנסי להראות יותר בגרות ולשתף אותו גם בתחושות שלך ולנסות להגיע להבהרה שממנה יהיה אפשר לאפשר לקשר להתהדק.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר