3 שאלות, אשמח לתגובה

האם הפוטנציאל שלי להצליח בK הוא חיובי ? נער החרבות אס הגביעים המגדל הבוער האם אגיע לפחות לשלושה האחרונים בK? הכוכב הצדק שבעה חרבות האם תהייה לי זוגיות חדשה בשלושה חודשים הקרובים? מרכבה כהן גדול שבעה מטות. אשמח לקבל תשובה בהקדם

מירי, אם את עדיין כאן, או מישהו אחר... אשמח לקבל תגובה

בוקר אור חן ,לשאלתך הראשונה

הסיכויים הם חמישים אחוז להצליח , אינני יודעת במה המדובר ,אבל אולי כדאי שתשאלי כיצד להתנהל בחודש הקרוב על מנת להצליח ?הקלפים אינם אמורים לנבא אלא לתת לשואלת מסר וכיוון ,לגבי קבלת החלטות ,על התנהלות ,וכיצד לפעול במקרים מסוימים .אם תלכי בכיוון הזה שאלותייך ייענו ,

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה מירי

שאלתי כמו שביקשת, רק קצת שיניתי את הנוסח מכיוון שיש יותר מחודש עד המבחנים שאני צריכה לעבור . אז: איך אני צריכה להתנהל בחודשים הקרובים בכדי להצליח בK? מלכת המטות מלכת הגביעים שלוש חרבות

הי חן ,האם מותר לשאול באיזה סוג

מבחנים מדובר ? האם המבחנים נעשים באופן אישי ? או בקבוצה ?

כמובן שאפשר,

חלק מהמבחנים באופן אישי וחלק בקבוצה. אבל בסופו של דבר מדרגים אותך כיחיד מתוך קבוצה שלמה והמטרה היא להגיע מס' 1.

המסר של הקלפים לגבי התנהלות בחודשים הקרובים

כל דבר לעשות ביסודיות ,עד הסוף ,לדבוק במטרה ,לא לחשוש משינויים ,להיות סבלנית ,ומחוברת לקול הפנימי שלך ,תפגיני רגישות ,ואמפטיה ,בקבוצה ,אל תהססי לעזור ועם זאת אל תהססי להיות במרכז הבמה ,תפגיני בטחון עצמי ,מצד שני לא להפגין אגו גדול מידי ,תוציאי את המנהיגה שבך השתדלי גם להנות מהתהליך תהיי פתוחה לקבל משימות ,פתוחה לכוח החיים התומך באומץ ויוזמה ,אל תיגררי לקטנוניות ,תהיי קשובה לסובב אותך ,וערנית ,תראי גם התלהבות ,לפעמים ,תפגיני עצמאות ונחישות ,לעיתים יהיה עליך להגיע להחלטה הנוגדת את הרגשות שלך ,אולי תקבלי משימה לא רצויה אז תכיני את עצמך נפשית לאפשרות של חוויה לא נעימה ותחושת אכזבה , והעיקר תשמרי על אופטימיות ,את המסר קיבלתי מהקלפים שהם מלכת הגביעים המייצגת את מזל עקרב ,מלכת המטות המייצגת את מזל אריה , אני מאחלת לך הצלחה רבה ,חג שמח וכל שתבקשי לו יהי .

תודה רבה על התשובה המפורטת

חג שמח גם לך
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר