למירי בת שדה

למירי בת שדה

היי מירי יקרה, אני כבר המון זמן רוצה לנסוע לחופש בחו"ל. יש לי חברים שגרים שם ומחכים לבואי. משום מה אני כל הזמן דוחה את הנסיעה. לכן שאלתי: האם נכון לי לנסוע ל.... בחודש הקרוב? S.O.S פריסת קלף 1# תשעה מטות קלף 2# שישה מטות קלף 3# נער החרבות מה הקלפים אומרים? תודה וחג שמח!!!

נסיעה לחו'ל

מאיה'לה ,זה נפלא שאת רוצה ליסוע לטיול וביקור חברים ,בעיקרון את יכולה ,אך האם העיתוי מתואם עם החברים ? ומה בכל זאת מטריד אותך ,בהקשר לנסיעה ? מלווה אותך איזה קונפליקט או חשש ?האם יש דברים בגו ? או שאולי עדיף לך לבחור מועד אחר ?מה את אומרת

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

האמת שיש דברים בגו...

כמה דברים אפילו: הראשון הוא שהארגון בו אני עובדת נמצא בקשיים כלכליים ואפילו שלא ממש נשקפת לי סכנת פיטורין אני קצת חוששת שיקצצו לי בהיקף המשרה ואז לא ארוויח מספיק. מהבחינה הזו אולי עדיף לי לא לנסוע ולחסוך קצת. ואולי זה גם לא זמן טוב לקחת חופש.. מה גם שאין לי חסכונות משלי ואני לא רוצה להכביד על הוריי. העניין השני הוא שסבתא שלי בת ה-89 נכנסה לבית החולים השבוע ועברה צינתור כי היה לה התקף לב. אני מאוד קשורה אליה. סבא שלי נפטר לפני פחות מחצי שנה ואני קצת מרגישה אשמה על זה שלא באתי אליו הרבה לפני שנפטר. אני מבקרת את סבתא שלי פעם בשבועיים מאז שהוא איננו. זה הרבה בשבילי כי היא גרה בצפון ואני במרכז ואין לי רכב אז זה לא קל, אבל כמו שאמרתי אני ממש קשורה אליה. אז אני קצת חוששת לנסוע.. בקיצור, אני ממש מתלבטת.. החברים יודעים שאני אמורה להגיע באוקטובר אבל לא ממש קבענו תאריך בו אגיע.. מה דעתך מירי יקרה? כדאי לקחת את הסיכון?

מאיה יקירתי , האם יש אפשרות

לבקר את חברייך בחודש נובמבר ? או חודש אחרי זה ? את יכולה לשאול את הקלפים , אף על פי שבעיקרון את יכולה ליסוע באוקטובר ,אבל זה יהיה לא בלב שלם ,אני יודעת שנחוץ לך לצאת לחופשה ,וריענון ,אך כמו שהקלפים מראים יש גורמים מעכבים כמו העבודה ,ומצבה של סבתא ,לכן היצעתי אולי לדחות במעט את הנסיעה כשהמצב יתבהר הן מבחינת עבודה ,והן מבחינת סבתך .מה את אומרת ?

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

כן, זה אולי יותר חכם

ואפילו אולי נחמד לנסוע לקראת חג המולד.. אני רק מקווה שלא יהיו התפתחויות לא רצויות חס וחלילה.. תודה לך מירי'לה!! שיהיה לך ערב נעים והמשך סוף שבוע רגוע
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר