עבודה לבת שלי......

עבודה לבת שלי......

האם יש פוטנציאל שהבת שלי תמצא עבודה בחודש הקרוב? פריסת קלף 1# חמש חרבות קלף 2# אוהבים קלף 3# עשרה גביעים תודה אמא מודאגת

האם אפשר , בבקשה, לקבל תשובה? אמא מודאגת

רחל יקירה , אפשר להבין את דאגתך

מהקלפים ניכר שיש לבתך בעיה או קושי ,האם היא מודעת לכך ששאלת את הקלפים לגביה ? כי תביני ,הקלפים משקפים את הדאגה וההתלבטות שלך ,עדיף שהיא תעשה את פריסת הקלפים ,שהיא תשאל ,אם היא רוצה ומעונינת כמובן ,ואולי עדיף שתשאל כיצד להתנהל על מנת למצוא עבודה בחודש הקרוב .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

הבת שאלה כעצתך וזו הפריסה.....

כיצד להתנהל על מנת למצוא עבודה בחודש הקרוב? S.O.S פריסת קלף 1# גלגל המזל קלף 2# נער המטות קלף 3# העולם תודה

לרחל והבת היקרות ,

מפריסת הקלפים ,זו והקודמת ,נראה שדרוש שינוי ,האם יכול להיות שאת מחפשת עבודה בתחום שלא מתאים לך, או לא נכון לך ? כי את מתבקשת להציב לעצמך יעד אמיתי ,לעשות שינוי בתפיסה ,בהשקפה או דעה שאת מקובעת עליה ,יכול להיות שבראיון לעבודה את משדרת חוסר כוח ,או פסיביות ? האם את מאמינה בעצמך ,ומפגינה בטחון עצמי ?מהקלפים נראה שאת מתלבטת בבחירת מסלול קריירה ,האם את מתחברת לדברים ? מהו התחום שאת מחפשת לעסוק בו ?

תשובה לשאלתך....

אני מתלבטת בין תחום המחשבים, גרפיקה, עיצוב לבין תחומי הטיפול עיסויים או תרפיה דרך אומנות תודה

וואו , האם כל התחומים האלה

כבר נלמדו ,ואת מחפשת עבודה בכולם ? למשל תרפיה באומנות זה מקצוע נהדר ,את יכולה לפנות להרבה גורמים ולהציע את כישורייך ,כמו למשרד החינוך , בתי חולים , בתי אבות ,ועוד , זה מקצוע טוב ,כמו גם גרפיקה ממוחשבת ,אז מה הבעיה לדעתך ,מדוע אינך מוצאת עבודה כלבבך ?

הבהרה

ההתלבטות היא איזה תחום להתחיל ללמוד.. עוד לא למדתי אף אחד מהתחומים

עליך להחליט עקרונית אם את הולכת ללמוד

או לעבוד , או לשלב את שניהם ,כל ההחלטות בידיים שלך ,לכי עם הלב ותחושות הבטן שלך למה שהכי נכון לך בשלב זה ,תחליטי מה הייעוד שלך ,במה את הכי מוכשרת ,עליך גם לחשוב אם את מעוניינת בעבודה עם אנשים ,אז הכיוון הוא תרפיה באומנות ,אם אינך רוצה לעבוד עם אנשים ,מתאים יותר ללמוד גרפיקה ממוחשבת ,אחרי שתחליטי מה את רוצה ללמוד ,תוכלי לחפש עבודה שלא תפריע ללימודים ,יש מגוון אפשרויות לסטודנטים ,שיהיה לך בהצלחה .

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר