אהבה בלתי אפשרית (או שכן?)

היי שאלתי היא: האם כדאי לי לשלוח מייל ל^^^^^? קלף 1# מלך המטות קלף 2# עשר חרבות קלף 3# ארבעה מטבעות שאלה שנייה: איך ^^^^^ יגיב למייל ממני? לף 1# חמישה מטבעות קלף 2# שמונה חרבות קלף 3# מלך הגביעים טוב קצת רקע: אותו ^^^^^ היה מורה שלי, וכן הוא די מבוגר ממני, כל הקורס שנינו הרגשנו משיכה בלתי מוסברת ומין מתח, גם הוא התייחס אליי יותר מאל שאר התלמידים והרבה פעמים החמיא לי על חוכמתי ועל הידע שלי, אך מטבע הדברים בגלל הגיל וזה שהוא המורה שלי בכלל לא התוודינו אחד בפני השני, אתמול ראיתי אותו שוב ושוב הרגשתי במתח, יש לי את המייל שלו ולכן אני מתלבטת אם לשלוח לו מייל, לפי מה שאני רואה הפריסה לא מעודדת במיוחד. תודה רבה מראש.

לילי

לפי הפריסות לא נראה לי שהוא ככ פנוי..

תשובה למייל למורה

הקלפים מראים שהמשיכה שלך אל המורה נובעת ממך ואינה מראה על היחס שלו אליך. את נמשכת אליו ורואה בו גבר מושך מינית, מלך המטות, אבל אין בינכם שום קשר שיביע זאת במציאות, כי הוא מצידו לא יזם שום פעולה שתביע משיכה. את מייחסת לתגובות של מורה מעודד, משמעויות שאינן שם כלל. ארבע מטבעות ועשר מטות מראים על כך שהוא שומר על כללים וגבולות מאוד ברורים ביחס בין מורה לתלמיד. את היית רוצה לפרוץ את הגבולות אבל הם לא יפרצו. אם תשלחי לו מייל המתוודא על המשיכה שלך אליו הוא ירגיש שעליו להתרחק ממך 5 מטבעות, ו8 חרבות, כיון שאין לו עניין בהסתבכות מהסוג שאת מציעה לו. יתכן שהוא יגיב אליך בחמלה, מלך הגביעים כי נראה שהוא אוהב אדם.

אוקיי תודה רבה

האמת שאני כן הרגשתי סוג של תקשורת לא מילולית איתו, חיבה מסויימת, יכול להיות שזאת הייתה סתם מין חיבה של מורה לתלמידה מצטיינת מה גם שלא ראיתי אותו מפגין יחס כזה לשאר התלמידים ואני בדרך כלל חושבת שיש לי אינטואיציה מאוד חזקה ואני לא נוטה לייחס לאנשים חיבה יתרה כלפיי ככה שאם כבר קורה משהו כזה אני בטוחה שזה לא היה הדמיון שלי, בכל אופן את כנראה צודקת וכנראה שהקריירה והמוניטין שלו חשובים לו יותר מדי מכדי לעשות מעשה שכזה אם בכלל.

לילי

לפי הפריסות לא נראה לי שהוא ככ פנוי..

ובכל זאת חשוב לי לדעת ......אנא...אנא

האם הפריסה עונה על השאלה האם אוהב אותי?

מה הקטע שלך לכתוב בשמי

משועממת

אלף סליחות בטעות.......

שלום, לא משועממת פשוט טעיתי חשבתי שהתשובה עבורי... מתנצלת

למה לא מתייחסים אלי???

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים