זוגיות

זוגיות

ישנה בחורה שיצרה איתי קשר לאחרונה ויצא לי להתכתב איתה וגם לראות אותה היא ידידה של אחי.. היא מוצאת חן בעיניי חיצונית, ואני אפילו יותר בעיניה... העניין הוא שיש פער גילאים גדול בנינו של 9 שנים, ואותי זה מרתיע ונראה לי לא נכון. אני מחפש זוגיות, משתוקק ליחסים עם הבחורה המתאימה... נראה לי שגם היא. היא בוגרת לגיל שלה ככה זה נשמע לי, עדיין לא מכיר אותה ממש, ובכל זאת היא הופיעה לי ככה יום בהיר לפני כמה ימים על הפרק, ולא יצא לנו לשבת ולדבר יותר מדיי, וממש להכיר. היא מזל שור ואני סרטן ואכן יש יסודות מתאימים ליחסים. פרסתי פריסות בבית אבל אני יודע שנהוג לעלות רקע כאן , ולקבל ממכן הנחיה לשאלה הנכונה והפריסה. בכל אופן אני באמת מתלבט אם לכנס לקשר שכזה. רציתי להתייעץ עם הקלפים, אם קשר איתה יתאים לי ולא יגרום לאכזבה ביני לבינה בשל פער הגילאים. פרסתי באמצעות משולש התשובה... שלושה קלפים שיש להם רצף שקשור אחד בשני וקלף אחד שמסכם את שלושתם. האם נכון וכדאי לי לכנס לקשר עם X ? 7 חרבות 4 גביעים 3 חרבות 10 חרבות מסכם האם יש פוטנציאל לזוגיות מוצלחת ביני לבין X ? מלכת המטבעות אביר המטות 10 מוטות כח = מסכם אשמח לקבל ייעוץ.

האם השאלה ששאלתי היא לא חוקית ?

הי עופר ,בני כמה אתם ?

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

הי עופר ,יכול להיות שקוסם לה

קשר עם בחור בוגר ,אבל לצערי הקלפים לא מאירים פנים לקשר הזה ,בניית קשר זה עלול להיות בעייתי ,אבל ההחלטה בידיים שלך ,

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

היי מירי

מה הסיבה שהקלפים לא מאירים פנים לקשר הזה ?? איזו שהיא סיבה שידועה לך ?? הקשר אכן לא מסתדר והוא בחיתולים וכל זה מכיון שאני שקעתי במחשבות ושיתפתי אותה בכך שאני לא בטוח לגביי היחסים בשל הפער של הגילאים, ובכך הקשר נהפך להיות כבד ... בימים הראשונים וזה התחיל להעיק, אני בכל אופן חשבתי יותר מדיי לעומק, והיא לא ראתה בזה כ"כ בוגר מצידי והיו לנו עוד כמה וויכוחים שטותיים שהיא שמה לב שאני כבד בקשר והצטיירתי לה כבר כטיפוס כבד שחושב בכובד ראש ורגיש לא זורם... אז החלטנו לוותר, ולי זה עצוב כי זו בחורה חכמה ובוגרת ומשום מה היא בת 18 אני 27 ואני זה שיצאתי הכבד ביחסים הקצרים האלה, זה שחושב המון, מדבר ללא הרף שלילי גם על עצמי.. והתאכזבתי שוב להבין שהרגישות שלי משפיעה עליי תוקעת אותי ולא נותנת לי לזרום הייתי רוצה להבין אם יש סיבה מוצדקת לדרך בה התרחשו הדברים, ובכלל מה הקלפים מראים עליי בשאלה הזו.. כי אני מרגיש באמת לא בוגר מבחינה רגשית בכל מערכת יחסים שהיתה לי עד היום ! תמיד הרגישות שלי פועלת עליי וגורמת לי להיות כבד וקשה לי להשתחרר , אני חייב לדבר המון בכדיי להגיע ליציבות הנדרשת ואני חווה קושי . נשבע לך אני מרגיש שיצאתי לא חכם בכלל בכל הדברים שאמרתי ועשיתי... והכל מתוך רגשות,דאגה ופחד. שאני מקווה יום אחד עם הבחורה הנכונה להרגיש אותם פחות. האם אני בוגר מבחינה רגשית ? אביר הגביעים 9 מטבעות 2 מטות הקוסם
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר