שאלה מפרשת יקרה...

שאלה מפרשת יקרה...

האם אני משמעותית כלפי ... למרות שניתק קשר איתי? 1.שבעה מטבעות 2.שני מטבעות 3.אס המטבעות הבחור לא בתקופה שרוצה רציני ואני כן הוא היה מנסה ליצור קשר לא בתדירות גבוהה אבל אז אמר לי שאני מצאתי חן בעניו ומאוד נמשך אלי. ביום שישי היה לו יום הולדתשלחתי לו הודעה לאחר נתק של חודש שלא יצר קשר לא הגיב לי אני יצרתי קשר ושאלתי אם קיבל את ההודעה ולברך כבר אותו הרגשתי שהוא לא ברוח טובה דיבר אלי בטון כועס שבאמת לא עשיתי לו שום דבר והשיחה התגלגלה עלינו ומאוד התאכזבתי וניפגעתי ממנו בסה"כ אחלתי מזל טוב ורנראה שלא הייתי צריכה להתקשר כאילו מתרגז שאני לא זורמת איתו לכיוונים שלו לא שאמר לי משהו שמתרגש אבל כרגע שנינו בראש אחר אני ברציני והוא ל.... וזה כואב לי ככה בשביל הסקרנות אודע על פירוט.

מעדכנת..

הוא לא אמר שמתנתק ממני פשוט ככה אני רואה כרגע את המצב.. אני אסכים ללכת איתו במידה וירצה לשנות גישה למרות הכאב שלי אני עומדת על הרצונות שלי לי ישד יותר מה להציע מאשר ממנו מבחינת קשר ליציב..

מירי ברשותך...

חמודה ,ההתיחסות שלו מבישה ,ולכן

לא צריך להיות איכפת לך אם יש לך משמעות בעיניו ,את מאוכזבת ממנו כבר זמן מה ,חשוב שתעריכי את עצמך ושלך תהיה משמעות בתוכך ,העריכי את עצמך , מגיע לך הרבה יותר ,התיחסי אל עצמך בכבוד המגיע לך ,ובאשר אליו הקלי ראש והמשיכי הלאה .זה המסר של הקלפים . בהצלחה יקירה .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר