יצירת קשר

יצירת קשר

שלום רב, רקע, חברות של שנתיים פלוס, כרגע בנתק 3 חודשים שאלתי האם נכון לי ליצור קשר איתה בחודש הקרוב קלף 1# שבעה גביעים קלף 2# גלגל המזל קלף 3# חמישה גביעים תודה

יש פה הפליות לגברים :)?

לא מותק.. אתה חלק מהסטטיסטיקה

איזה 30 אחוז מהשאלות פה לא מתייחסים.

סבבה ויש סיבה לאי מענה של 30 אחוז?

זה סוג של תעלומה..

יצירת קשר

שלום רב, רקע, חברות של שנתיים פלוס, כרגע בנתק 3 חודשים שאלתי האם נכון לי ליצור קשר איתה בחודש הקרוב קלף 1# שבעה גביעים קלף 2# גלגל המזל קלף 3# חמישה גביעים תודה

איך שגלגל מסתובב

אז קודם כל נתחיל בזה ,שאין פה אפליה...השירות בפורום ניתן, ללא תשלום, והוא ניתן בזמן הפנוי של כל אחת מהכותבות.נכון ,שגם אני בכתיבה בפורום ניתרמת והרבה,אבל יש לי את החופש לכתוב לפי הבנתי. אני אישית עונה על שאלות, שמדברות אלי, מחד, או שאני מרגישה ,שאני יכולה לתרום ולקדם את השואל , מאידך, ולפעמים שניהם. אני מבינה את הרגשת הדחיפות ,בענינים של הלב אין מחר.אבל מה לעשות, סבלנות היא הרבה פעמים מילת המפתח בכל קשר וקשר. הפריסה כולה קוראת לך להרגע בתור התחלה.ברור שאחרי נתק כזה,מה שלא יהיה באם תחזרו להיות יחד ואם לא יהיה שונה. עליך להבין שמה ,שהיה עבר וצריך משהו להשתנות בקשר. מאחר ואינני בקיאה בפרטים ואינני יודעת את הסיבה לנתק ,אני משאירה לך להבין מה הקושי, שגרם לנתק ואתה תדע כבר ,מהו השינוי שצריך לקרות. בשלב שני קוראים לך הקלפים לקחת את גורלך בידך, לא לחשוש ,כי לחשש שלך אין סיבה, ולהתחיל להניע את הגלגל.אם אתה רוצה ליצור איתה קשר ,אתה צריך פשוט לעשות את זה. יקרה אחד משני דברים או שתחזרו לקשר או שתוכל סופית להבין, שצריך להמשיך הלאה. דף הבית שלי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר