לחנה שלום...

היי לך, המסר שלך מהפריסה - להעמיק עם תחושותיך וחשיבתך על הקשר

הפריסה יותר מדברת על האופן של הבילבול שיש בקשר איתך, חוסר בהירות מה רוצים רוצים מהקשר כלל, לכן עדי לעמוד על טיב ההתפתחות של הקשר עליך תחילה לעשות חשבון נפש, מה הוא הבין ממך בקשר לסוג של קשר איתך, האם נתת לו סימן כלשהו? מה הגורם שמפריע לך להמשך הקשר, למה את לא יוזמת יותר כדי שיבין שיש בך סוג של רצון לקשר. תנסי למזג את המערכת יחסים לכיוון של קשר ותבדקי לאן זה יוביל. בהצלחה נילי

נילי להבה תקראי אם השאלה מיועדת אליך

בואי ננסה להבין

האם היית איתו בקשר של יזיזות?? או שעוד לא יצא לכם למצות את הקשר? ואם הייתם בקשר בעבר של יזיזות אז מה הטעם עכשיו לחוזר לאותה סיטואציה, עדיף לך להשתחר ממנו ולהמשיך הלאה ... אל תחסמי את עצמך בשביל אף אחד...

נילי איזה יזיזות ?אני מתחילת ההכרות שלי הדגשתי ...

לקשר בריא ויציב ועמדתי על הרצונות שלי ועדיין עומדת אני באופי שלי כל החיים הייתי בקשרים רצינים האופי שלי לרציני ולא ליזיזות ולעולם לא יצרתי קשרים של יזיזות אני לא מסכימה להיפגש איתו.. אלא אם כן יהיה שינוי ממנו להכנס למערכת זוגית וחוץ מזה בנתיים אנחנו לא בקשר אז אין בנתיים המשך קשר

ולגבי בחורים אני פה ושם מנסה..

להכיר אבל לצערנו לא קל קשה מחפשים לא להתחייב וזה לא פשוט

נילי להבה תקראי אם השאלה מיועדת אליך

חנל'ה התבלבלת..... אם תקראי בסוף ההתכתבות ראי שהבחורה פנתה אלי בבקשה שאתייחס לשאלתה בהעדרך....

ועם זאת אין כאן בעלות לאף אחד הנתינה באה ממקום אוהב וממקום של נכונות לעזרה... יום טוב... נילי

ולגבי בחורים אני פה ושם מנסה..

להכיר אבל לצערנו לא קל קשה מחפשים לא להתחייב וזה לא פשוט

בוקר אור, אני מציעה בשלב זה לעשות פסק זמן מחשבתי.

לצורך הבהרות עם עצמך, מאחר וזו המלצת הקלפים. הניחי לזה כעת. כל טוב נילי
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר