לחנה שלום...

לחנה שלום...

הבחור(אנחנו לא היינו חברים בנתיים) יצר קשר לפני בערך שלושה שבועות השיחה לא ברור לי מה יהיה האם יש משהו שאפשר להבין מהפריסה לא יוצר קשר בנתיים מחבר אותי במסנג'ר ואני לא יצור קשר עשיתי את שלי ועומדת על הקצונות שלי חשוב לי שתפרשי לי ברשותך? האם יש סיבה שס.. משאיר אותי עדיין מחוברת במסנג'ר? 1.ירח 2.נזיר 3.מיזוג

נילי ברשותך תוכלי לענות לי ?

היי לך, המסר שלך מהפריסה - להעמיק עם תחושותיך וחשיבתך על הקשר

הפריסה יותר מדברת על האופן של הבילבול שיש בקשר איתך, חוסר בהירות מה רוצים רוצים מהקשר כלל, לכן עדי לעמוד על טיב ההתפתחות של הקשר עליך תחילה לעשות חשבון נפש, מה הוא הבין ממך בקשר לסוג של קשר איתך, האם נתת לו סימן כלשהו? מה הגורם שמפריע לך להמשך הקשר, למה את לא יוזמת יותר כדי שיבין שיש בך סוג של רצון לקשר. תנסי למזג את המערכת יחסים לכיוון של קשר ותבדקי לאן זה יוביל. בהצלחה נילי

נילי אני זאת הרוצה קשר יציב ורציני....

והוא רצ להיפגש לפני בערך 3 שבועות ואמרתי לו את עמדתי ברגע שישנה גישה חיובית אז אפגש איתך כל עוד אין שינוי ממך לכיוון חיובי אין טעם להיפגש תעשה את היקולים שלך ולכן לא יוצרת קשר ולא ברור לי מצד אחד לא יוצר קשר בנתיים ובנתיים רואה שהוא מחובר אצלי במנסג'ר

תחילת קשר לא בהכרח חייבת להיות מוגדרת כרצינית, צועדים איתה לאט לאט ומנסים להבין לאן מובילות הרגשות

לכן עשי חשבון נפש עם עצמך, ותני הזדמנות אין לדעת איך זה יתפתח - ואף אחד לא יכול להתחייב על קשר רציני כשהוא עדיין בחיתוליו. עשי את שיקולך יקירה כל טוב נילי

נילי לא הבנת אותי...

לא ביקשתי שנתחתן עכשיו ביקשתי בחור שהתיחס אלי כאל בחורה רצינית ולא למטרה חולפת ועוד משהו אנחנו מכירים מסוף אוגוסט לא מספיק זמן להחליט מה רוצה מעצמו?

בואי נעמיק קצת יותר, תשאלי - האם יש פוטנציאל לקשר מחייב עם X ונבדוק מה המלצתם של קלפים

נילי שאלתי...

האם יש פוטנציאל לקשר מחייב עם X? לא נראה משהו אה?? 1.אס המטבעות 2.מלך הגביעים 3.ארבע גביעים

ניתן להבין מהמסר שיש כאן אפשרות לפוטנציאל, אך את מאוד רגישה ופגיעה

לא תמיד מפרשת נכון את הסיטואציות, מאוד חשוב לך להבין אם הרצינות שבקשר איתו, תני לעצמך יותר פתיחות לא להכניס לעצמך ספק, לחלל לעצמך רעל. ישנה נקודה שחשובה לי לדעת - האם הוא פנוי ריגשית??? האם ידוע לך משהו? אם כן התשובה שלי יכולה להשתנות כאן...

נילי מה שידוע עד עכשיו אין לו מישהי..

קבלי את המסר שקיבלת מהקלפים ונסי להגיע לאמת שלך ואיזה פעולה לנקוט... בהצלחה

נילי סליחה לא הבנתי?

הקלפים לא נותנים לך תשובה של כן או לא , הם באו לתת לך מסר וכתבתי לך אותו,

להתבונן פנימה - מה באמת את רוצה לקחת את הקשר, אל תחכי ליוזמה שלו, אלה תנסי לבדוק שוב את הסיטואציה מולו לגבי המשך הקשר, לי נראה שהוא מעוניין אך יתכן שקצת הלחצת אותו בכך שאת רוצה קשר רציני. תנסי להתמודד מולו שוב ותנסי להבין איפה את יכולה לוותר ואיפה את לא מוותר. אם את כל כך רוצה קשר איתו אזי תני את הצ'אנס לאפשרות הזו בלי מגבלה.... דרך צלחה לך.. נילי

נילי שאלה ...

מה לוותר ללכת למטרת קשר בשביל סקס או לעמוד על הרצונות שלי ואם זה זה וירצה להכנס לקשר בריא ? לא ביקשתי להתחתן איתו עכשיו רוצה בסה"כ חבר ולא יזיז לא חסמתי מלדבר איתי לא טלפונית/מסנג'ר אותו מלדבר איתי

בואי ננסה להבין

האם היית איתו בקשר של יזיזות?? או שעוד לא יצא לכם למצות את הקשר? ואם הייתם בקשר בעבר של יזיזות אז מה הטעם עכשיו לחוזר לאותה סיטואציה, עדיף לך להשתחר ממנו ולהמשיך הלאה ... אל תחסמי את עצמך בשביל אף אחד...
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר