פרדה

פרדה

נפרדתי ממישהי לפניי שנה, אבל עד עכשיו אני מרגיש תקוע עם ההרגשה שמעכבת אותי מלהרגיש חופשי עם עצמי, אני תמיד חש פחדים וחרדות שמה ההתנהלות שלי בקשר לא היתה טובה ושאיבדתי בחורה שאהבתי על רקע לא מוצדק כלומר הרגשתי שאני לא מסתדר איתה ויש לי תקשורת לא טובה איתה אבל הנורא מכל שכל הקשר הרגשתי חוסר ביטחון באהבה הזו והיו לי המון רגשי אשמה הייתי מתחרט אחרי כל ריב והיה נורא פשוט סבלתי מעצמי ומהקשר ולא רציתי להפסיק את זה כי תמיד האמנתי שיכול להסתדר יום אחד ואני והיא כן מתאימים, ואני אצליח לגרום לעצמי להרגיש ביטחון איתה ולהפסיק לריב, מה שגם אני בחור רגיש ונפגעתי מדברים שאיני יודע כיום אם להצדיק אותם או לא, אני לא מבקש פה פסיכולוגית ואני מבין ממה שיצא פה בקלפים שכן יש פה תשובה של חרדה ופחדים, מ 5 המטבעות אבל אולי יש גם פירוש עמוק יותר שאיני רואה משאר הקלפים וגם קלף התשובה אולי יש פה מסר בשבילי להפסיק להרגיש אשם וחסר ביטחון על ההתנהלות שלי במערכת הזו, כי יצאתי ממנה מאוכזב מהכל, כי נתתי הרבה מעצמי בשביל שיסתדר, אולי זה גם האגו שלי, אולי לא ידעתי לקבל אותה ואת האופי שלה ולכן רבתי על דברים שרציתי שיהיו לי איתה ולא היו. מדוע אני ו X נפרדנו ? תוצאות הפריסה: חוסם/ תומך האיש התלוי תשובה חמישה מטבעות חוסם/ תומך עשרה מטבעות

קדימה

עופר,ניסית לכתוב לך תשובה ואח"כ קראתי שוב את הפניה שלך וחשבתי לעצמי, הבחור קרא את הקריאה לעצמו...אתה מתאר יפה מאוד את קלף "חמישה מטבעות" את האובדן והשבר,את האשמה העצמית וההרגשה, שעשית לעצמך,מנתח את הדברים בכאב גדול, ואח"כ נותן את המסר של קלף "התלוי" ,על השינוי שעליך לעשות.לא הייתי יכולה להסביר את זה טוב ממה שאתה עשית.קרא את מה שכתבת ותדגיש את המסר. הגיע הזמן להפסיק להאשים ולהרוס ולהתחיל לבנות. אינני יודעת אם תצליח לשקם את מה ,שהיה ואולי אתה גם לא רוצה או יכול,אבל אתה בטוח יכול ללמוד איך להשתפר ולשנות בעתיד.כרגיל הכל רק בידים שלך. ולעידוד יש כאן קלף אחד, שלא התיחסנו אליו"עשרה מטבעות" קלף של שפע ,ברכה ואושר אתה יכול להגיע אליו,יש דרך לעבור ,אבל גם יש כיוון אז קדימה. דף הבית שלי

מהו פירוש קלף מלך המטבעות ?

הקלף הזה יצא לי מספר פעמים ותיאר אותי ואת המצב שלי בעבר, למה הקלף הזה מתכוון שהוא עולה בפריסה על ההרגשה ועל ההתנהלות שהיתה ?? זה חשוב לי לדעת כי אני רוצה למצוא באמת מקום להאמין שהייתי אכן בסדר ועשיתי הכל וזה פשוט לא התאים אני מלא ברגשות אשמה שאין לי תשובות להם וזה מקשה עליי להתקדם :( ממה שאני רואה זה בן אדם מבוגר ועצוב על כסא כלוא וקשור בתוך עצמו. האם היתה לי סיבה מוצדקת להרגיש חרדות ופחדים ? תוצאות הפריסה: חוסם/ תומך נסיך הגביעים תשובה מלך המטבעות חוסם/ תומך תשעה מטבעות

לחשוב חיובי

"מלך המטבעות מקושר יותר עם נושאים של קרירה ושל הצלחה.חשוב לו להצליח בתחום, שהוא מציב לעצמו ולשם כך הוא מוכן לעשות הכל.הוא נחוש מאוד ומחפש להשיג ולא תמיד פועל מהלב.הוא עובד לאט ובהחלטיות ויגיע לפתרון ולמטרה, שהציב לפניו.אני מניחה, שזה קשור לעובדה, שאתה מאוד רוצה ,למצוא את הסיבות לכך שקרה מה שקרה ולרדת לשורש הענין."מלך המבעות" מדבר גם על עקשנות, שיכולה להיות טובה אם אתה רוצה להגיע למשהו חומרי,אבל פחות טובה בקשר. כמו כן מופיע גם "נסיך הגביעים" האומר ,שעליך במיוחד בקשר ,להבהיר את רגשותיך ולא לחשוב שהצד השני יכול לנחש את מה, שאתה רוצה בלי שתגיד.חשוב מאוד לעבוד על התקשורת עם הצד השני. ושוב לבסוף יש אופטמיות, שהכל יסתדר ותוכל למצוא דרך טובה ביחסים. הפסק להלקות את עצמך,ואם אין לך דרך להתקדם,אל תהסס לפנות לקבלת עזרה מאיש מקצוע.כל הפריסות תמיד אל אף הלקח הפחות נוח הן עם פן אופטימי, שהכל יסתדר.אז אל תחשוש כל כך יהיה טוב. דף הבית שלי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר