למירי בת שדה היקרה ערב נפלא

היי מירי יקירתי, יש לי שאלה בנוגע ללימודים. היום נפגשתי עם הורי וסיפרתי להם שאני מתכננת להירשם לתואר שני באוניברסיטת חיפה, מה שקצת רחוק לי כי אני גרה בתל אביב. זה אומר שיומיים בשבוע אני לא אוכל לעבוד כי אהיה בלימודים. אמא שלי נזעקה קצת כי לפי דעתה זה יהיה לי קשה הנסיעות והכי חשוב: רק עכשיו מצאתי עבודה שאני אוהבת וגם התחלתי להרוויח קצת יותר אחרי שנים שאני נעזרת בהם. היא רוצה שאני אחכה עוד שנה לפני שאני נרשמת, אבל אני מרגישה שבשנה הבאה זה הזמן להתחיל ללמוד שוב. שאלתי את הקלפים: האם נכון לי להירשם לתואר שני בשנה הבאה (ז"א להירשם השנה לשנה הבאה)? פריסת קלף 1# הכוהנת הגדולה קלף 2# שבעה גביעים קלף 3# העולם אני מאמינה שאני אוכל לשלב לימודים ועבודה, מה גם שבעבודה שלי תומכים במי שרוצים ללמוד והולכים לקראתו בשעות העבודה. ערב נפלא!!

בוקר טוב, מנסה שוב

בוקר אור מאיהלה ,אם את מרגישה בתוך תוכך

שתצליחי לעמוד במשימות שאת מציבה לעצמך ,לכי על זה ,מוטיבציה ורצון להצליח הם דרייב חיובי להשיג דברים שאת שואפת אליהם ,אם את לוקחת בחשבון את הקשיים ,אסור לך לקפוא על השמרים וכדי להגשים חלומות צריך לפעול לכיוון מעשה ,את יכולה להירשם בשלב ראשון ,הדרך שאת בוחרת צריכה להיות מאורגנת עם המון משמעת עצמית אני מניחה שאת מסוגלת לעשות זאת ,וממני אלייך המון אור אהבה וברכת הצלחה .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

המון תודה מירי

אני אכן מאמינה שזה אפשרי וזנ חשוב לי מאוד כי זה יקדם אותי הלאה. שיהיה לך המשך יום מקסים!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר