ערב טוב למירי בת שדה

היי מירי יקירתי, אחרי הסופ"ש בו ביליתי עם הבחור (הנוכחי זה שלא בטוח :)) והוא אמר שהוא מפחד שאני לא מספיק יציבה ושלא התעקשתי על הקשר, שלחתי לו אתמול סמס אם הוא רוצה שוב לישון יחד והוא אמר שלא בטוח אם יוכל. שלחתי לו היום שוב סמס של נסיון אחרון (ניסחתי אותו יחסית קליל). הוא לא ענה לי... שאלתי את הקלפים: האם התנהלתי כששלחתי לו את הסמס? פריסת קלף 1# עשר חרבות קלף 2# מלכת החרבות קלף 3# הכוהנת הגדולה באופן כללי נמאס לי כבר להרגיש שאני נלחמת כל הזמן על מישהו שלא בטוח אם הוא רוצה או לא. מגיע לי מישהו שירצה להיות איתי, לראות אותי ויסכים גם ללכת בקצב שלי גם אם הוא איטי. מה את אומרת? מה הקלפים אומרים?

מאיהלה ,הבחור לא בטוח וחושש כי

את לא יציבה ???אם כבר אז הוא בעצמו לא יציב ,וזורק עלייך את האשמה ,הקלפים מבקשים ממך להיות יותר מודעת ,להכיר בערך עצמך ,לשחרר את המועקה ,ולהיות פחות ביקורתית כלפי עצמך , ראי את התנהלותך עם הבחור כמשהו שחלף עבר ואין לדוש בו ,קחי ברצינות את הרצון שלך לחופש פנימי ,תקשיבי לקול הפנימי שלך , תני לקול הזה להוביל אותך התמודדי עם האמת שמתחת לפני השטח ,שימי לב לאינטואיציה שלך ,ועשי לעצמך טובה אל תחמירי עם עצמך .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

את כל כך צודקת וזה גם

גורם לי להרגיש מצויין שסוף סוף אני הגעתי להחלטה שאני רוצה ושמגיע לי מישהו שיתייחס אלי כמו שאני חולמת. אני חושבת שעכשיו יהיה לי הרבה יותר קל לפגוש מישהו. זהו, הוא שייך לעבר. יותר אני לא הולכת להתעסק בו בכלל. כמו שכתבת לי השנה אני הולכת לאחל לעצמי אהבה כמו שאני חולמת עליה. המון תודה לך מירי!! שיהיה לך ערב מעולה!!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר