למירי בת שדה. חלום על חתונה (לא שלי )

בוקר אור מירי היקרה, אני פרסתי כרגע SOS כי חלמתי חלום הלילה שקצת הבהיל אותי. חלמתי שהאקס שלי מתחתן (זה של השנתיים עם הפרידה לפני חצי שנה). חלמתי שאני צופה בזה מהצד ורואה אותו מנגן לה שיר בגיטרה וזה נורא כואב לי. ממש התעוררתי מהעצב. פעם באחת הפרידות שלנו אמרה לי מתקשרת שהוא יתחתן עם מישהי בנישואי בזק, לא איתי. שאלתי: האם .... התחתן? S.O.S פריסת קלף 1# מלכת המטות קלף 2# שמונה גביעים קלף 3# ארבעה גביעים רק להבהיר, אני לא רוצה לחזור אליו ודווקא כן מנסה להשתחרר, אבל החלום הזה כל כך כאב לי... שיהיה לך יום נפלא

חלומות הם איגרת מהנשמה

חשבי יקירתי מה הנשמה שלך אומרת לך באמצעות החלום , זה בסדר שהיית עצובה ,זה מראה עד כמה את אנושית ,מה החלום בא לאמר לך עליו , ועל עצמך לדעתך ?

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

מירי היקרה, נראה לי שמה שהחלום

בא להראות לי בעיקר, זה שעוד לא התגברתי עליו אחרי הכל... אולי זה הפחד שלי שאני אשאר לבד, כי בחלום הוא התחתן והיה מאושר ואני צפיתי בהם מהצד. לבד. אפילו עכשיו כשאני כותבת את זה אני עם דמעות בעיניים. פתאום הכול צף למעלה.. יכול להיות?

ועליו...

אולי שהוא ממשיך הלאה... כמו שהוא כתב לי במייל פעם, הוא מסתכל קדימה.. שגם זה פתאום כואב לי. חשבתי דווקא שהצלחתי להתקדם, כבר עברה חצי שנה, אבל פתאום אני מרגישה שוב כאילו רק נפרדנו אתמול.

מאיה יקירתי , קראת במדויק את האיגרת

הכל ברור ומובן לך ,את אדם חכם ורוחני, אז בואי נסי להסביר לי =למה את "תקועה "בעבר ?מה לא עיבדת בפרידה ?מה היתה סיבת הפרידה ?

מירי יקרה, זה סיפור קצת ארוך

וגם קצת קשה... נפרדנו וחזרנו המון פעמים. ביוזמתו. הוא תמיד אמר שהוא לא בטוח בקשר שלנו, שחושב שיוכל להיות מאושר יותר עם מישהי אחרת (מה שמאוד תרם לבטחון שלי... ) והכל התחיל אחרי שעברנו לגור יחד. חודשיים אחרי זה נכנסתי להריון (באופן טבעי וחצי מתוכנן). כשהייתי בהריון הוא קיבל רגליים קרות בפעם הראשונה ואז עשיתי הפלה. אחר כך נפרדנו וחזרנו וכיו"ב. אני חושבת שמה שלא עיבדתי בכל הסיפור הזה איתו זה נושא ההריון וההפלה. כל הזמן הרגשנו שנינו שיש משהו בהריון הזה או בהפלה הזו שמחבר אותנו נורא. כאילו שנינו חברים או אחים לפשע. אין יום שאני לא חושבת על זה ועל כך שיכול היה להיות לי עכשיו ילד בן שנה. מצד שני לא רציתי להביא לעולם ילד מתוך פחד או לגדל אותו לבד. זה הפחיד אותי מאוד, מה גם שילד זקוק לשני הורים. אני הרבה חושבת על מה היה קורה אילו.... ואיכשהו פתאום בימים האחרונים זה יותר חזק. כאילו החיבור הזה ביננו נקרע אז... אני לא מדברת על זה כמעט כי אני לא יודעת מה להגיד על זה. מה גם שאני לא ממש הייתי יכולה להתחבר לזה רגשית להרבה זמן בהתחלה. עכשיו זה יוצא החוצה.. כמו שאמרתי... סיפור ארוך וקצת קשה..

הפרידה האחרונה הייתה

ככל שאר הפרידות. רק שהפעם שנינו ניתקנו קשר. וזהו. אחרי שנפגשנו בפעם האחרונה בה הוא רצה להפרד ואני שכענתי אותו שלא ישנו לילה ביחד ולמחרת כל אחד הלך לעיסוקיו לעבודה, ללימודים וכו'. הוא לא התקשר יותר. וגם אני לא. וזהו. זה פשוט נגמר שם.

יקירתי ,הגיע הזמן לעשות סוויץ בחשיבה

אי אפשר לחיות את הזכרונות ,התייחסי אל עצמך באהבה וכבוד ,ותמשכי אלייך אנשים שיפגינו כלפייך אהבה וכבוד ,אל תחסמי את הרגשות את בחורה אמיצה כאשר תשני את המחשבות שלך ואת הרגשות שלך המציאות שלך תשתנה .זה המייל שלי miri.fater@gmail.com את יכולה לפנות אלי בכל עת .

תודה לך יקירתי,

אני בהחלט אכתוב לך למייל במהלך היום. אני יודעת שהגיע הזמן להתקדם ולשנות כיוון, רק איך? סליחה אם הצפתי מידי יום נפלא
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר