מסר

מסר

נמצא במערכת יחסים אחרי ריב לא פשוט החלטנו לקחת הפסקה פסק זמן של שלושה שבועות המון תובנות משמעותיות עלו לי בפסק זמן הזה שאלתי האם נכון לי ומתאים לי להיות בקשר עם X? קלף 1# שלושה גביעים קלף 2# אס המטבעות קלף 3# אס החרבות

לפי הפריסה התשובה

חד משמעית וברורה,נכון לך להיות בקשר. את מול התחלה חדשה , יש לך אישור להמשיך בדרכך, היא הדרך הנכונה.יכול להיות, שההפסקה שלכם היא באמת מבוא להמשך היחסים,מאין דחיפה לא פשוטה, אבל חשובה.לפי הקלפים תצליחו להתגבר על המכשול העומד עכשיו בדרככם ,ותוכלו להמשיך יחד. כשזה יקרה שמחו בשינוי.

לשלום מתנצלת,

אני כל כך רגילה, שכולן בנות שאני אוטומטית עונה בנקבה.

מסר

נמצא במערכת יחסים אחרי ריב לא פשוט החלטנו לקחת הפסקה פסק זמן של שלושה שבועות המון תובנות משמעותיות עלו לי בפסק זמן הזה שאלתי האם נכון לי ומתאים לי להיות בקשר עם X? קלף 1# שלושה גביעים קלף 2# אס המטבעות קלף 3# אס החרבות

לפי הפריסה התשובה

חד משמעית וברורה,נכון לך להיות בקשר. את מול התחלה חדשה , יש לך אישור להמשיך בדרכך, היא הדרך הנכונה.יכול להיות, שההפסקה שלכם היא באמת מבוא להמשך היחסים,מאין דחיפה לא פשוטה, אבל חשובה.לפי הקלפים תצליחו להתגבר על המכשול העומד עכשיו בדרככם ,ותוכלו להמשיך יחד. כשזה יקרה שמחו בשינוי.

לשלום מתנצלת,

אני כל כך רגילה, שכולן בנות שאני אוטומטית עונה בנקבה.

שאלתי איך עלי להתנהל בכדי להצליח

ליצור מערכת יחסים בריאה איתה sos קלף 1# שלוש חרבות קלף 2# כוח קלף 3# מיזוג תודה

כדי לקיים מערכת יחסים טובה

עליך קודם כל להאמין בעצמך.להפסיק לשגות באשליות ולהסתכל על המציאות בעיניים פקוחות . יש דברים המפריעים בקשר ,בדוק מהם ותקן אותם. שתהיה הרבה הצלחה.

רב תודות מקרב לב

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר