היי לכולם, יש לי מספר שאלות

על 3 בחורים שאני יוצאת איתם... הראשון, יצאנו, יצר קשר באותו היום ונעלם... רציתי לדעת האם יצור קשר... S.O.S פריסת קלף 1# שוטה קלף 2# אס המטות קלף 3# מלך הגביעים דווקא היה נראה לי רציני, לא יודעת מה קרה... השני האם יכול לצאת איתו משהו חיובי? S.O.S פריסת קלף 1# מלכת המטבעות קלף 2# אוהבים קלף 3# שלושה גביעים חמוד, קטן ממני קצת, לא מבינה אם רציני או לא.. עושה רושם בסדר, אולי זה בראש שלי.. השלישי, כבר בקשר מעל חודש.. פעם ככה פעם ככה, לא מבינה. לא נראה לי ככ רציני... S.O.S פריסת קלף 1# שמונה מטות קלף 2# עשר חרבות קלף 3# תשעה מטבעות תודה רבה רבה ושבת שלום!

אפשר תשובה?

yael810

שבת שלום יעל איך אפשר לצאת עם 3 בחורים בו בזמן שאלה1 הכל פתוח יש פוטנציאל שהוא עוד יצור קשר איתך תש2 משהוא כן יכול לצאת איתו אם תדעו לפתח את הקשר הזוגי גם אם הוא קצת קטן זה לא נורא הכל אפשרי תש3 אם הקשר לא רציני ופעם כך וכך למה את נימצאת שם תצאי מהקשר הזה למה לך להיפגע

היי חנה, תודה על התשובות

אפשר, קצת מבלבל אמנם אבל... בקשר לראשון- לא יודעת, עבר כמעט שבוע.. ממש מוזר, היה מאוד נלהב... בקשר לשני- בגלל שהוא צעיר, קשה לי קצת עם זה.. בקשר לשלישי- הוא חמוד אבל לא מהינה מה הקטע.. 10 חרבות??? לא טוב, אולי אשאל אותו דוגרי.

ליעל

בקשר ל10 חרבות הקלך מדבר על פגיעה לכן כתבתי לך שחבל שתפגעי ממנו
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר