למפרשות היקרות אשמח לעזרה בפענוח

חשה בעבודה המון כעס על דרך התנהגות של אנשים בעבודה האם זה מוצדק? S.O.S פריסת קלף 1# אס החרבות קלף 2# ירח קלף 3# העולם המון המון תודה

כעס הוא מתנה שניתנה לנו מהיקום בכדי שנבין מה אצלנו נמצא בחוסר.

וזה בדיוק מה שהפריסה אומרת .. אסביר. אם אני נמצא במקום בטוח מול עצמי , בטוח בדרכי , ביכולות שלי, באמונה עצמית אזי לא אמצא את עצמי כועס ולא משנה מי יגיד לי מה . בכל מקום שאני כועס יש מקום לבדוק במה בדיוק זה נוגע אצלי. הפריסה מדברת על הפחדים שלך,על התת מודע שלך, על הצורך האינסופי בצדק והרצון הגדול לשינוי. ולכן במקום לבדוק האים את צודקת או לא , תשאלי את עצמך למה זה מכעים אותי כלכך ? מה יושב שם ?

את כל כך צודקת

האמת שחשבתי מה גורם לי לכל כך המון כעס מה אצלי לא סגור שכך הדבר מערער אותי כן ורודפת צדק כן העולם לא בנוי כך ולי קשה עם זה תודה רבה רבה אחשוב איך להתקדם מכאן שבת מבורכת

המלצה

אשמח להמלצה כיצד להיכנס פנימה ולפתור זאת במידה וקיימת?

אני חושבת שאת בדרך הנכונה....

תמשיכי לשאול את עצמך את השאלות ואם תתקלי בקושי גדול יותר תפני לקבל עזרה .

כעס הוא מתנה שניתנה לנו מהיקום בכדי שנבין מה אצלנו נמצא בחוסר.

וזה בדיוק מה שהפריסה אומרת .. אסביר. אם אני נמצא במקום בטוח מול עצמי , בטוח בדרכי , ביכולות שלי, באמונה עצמית אזי לא אמצא את עצמי כועס ולא משנה מי יגיד לי מה . בכל מקום שאני כועס יש מקום לבדוק במה בדיוק זה נוגע אצלי. הפריסה מדברת על הפחדים שלך,על התת מודע שלך, על הצורך האינסופי בצדק והרצון הגדול לשינוי. ולכן במקום לבדוק האים את צודקת או לא , תשאלי את עצמך למה זה מכעים אותי כלכך ? מה יושב שם ?

את כל כך צודקת

האמת שחשבתי מה גורם לי לכל כך המון כעס מה אצלי לא סגור שכך הדבר מערער אותי כן ורודפת צדק כן העולם לא בנוי כך ולי קשה עם זה תודה רבה רבה אחשוב איך להתקדם מכאן שבת מבורכת

אני חושבת שאת בדרך הנכונה....

תמשיכי לשאול את עצמך את השאלות ואם תתקלי בקושי גדול יותר תפני לקבל עזרה .

תודה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר