עזרה

עזרה

התחלתי קשר עם מישהו שבהתחלה נראה מקסים, הייתה לנו כימיה מטורפת ואף פעם לא היה לי דבר כזה עם אף אחד, אבל בהמשך הוא פישל מספיק בשביל להרוס את כל מה שבנינו, אני מרגישה כרגע במעגל לא סגור וכנראה שזו הדרך היחידה שאני אוכל לפענח חלק מהשאלות שרצות לי במוח כי נורא קשה לי לשחרר. תודה:) האם X מתחרט על מעשיו? S.O.S פריסת קלף 1# צדק קלף 2# מלך המטות קלף 3# נער הגביעים האם הוא חושב עליי? S.O.S פריסת קלף 1# מגדל קלף 2# נער הגביעים קלף 3# קיסרית

אממ נדחקתי קצת למטה.. אפשר בבקשה פירוש? :(

שלום לשירן

כמו בפעמים רבות בקלפים אין לנו כאן תשובה של כן ולא ,אלא מסר שהקלפים רוצים לומר. המסר הוא עבורך;הוא לא נותן תשובה על השאלות המדויקות שלך אלא מנתח את המצב וממנו אפשר ללמוד איך להתנהל יותר טוב בקשר או שמחוצה לו. תנסי לראות את התשובה בפן הרחב שלא ולא להצטצטם רק לשאלות ששאלת. ואחרי ההקדמה הארוכה נגש לענינים. הקלף המרכזי בתשובה הראשונה מדבר על הבחור והתנהלותו.בחור משימתי שרואה מטרה ומגיע אליה. יש לו בערה פנימית והוא רוצה להגשים אותה. הקלף שייך לסדרת המטות המיוצגים על ידי האש. אבל כמו שהוא נדלק מהר ככה הוא גם כבה. הקלפים קוראים לך לחתוך את מה שמפריע לנו להתקדם. מצד אחד ולבטא את עצמנו ולהגיד מה אנו רוצים.וזה דבר מרכזי בגלל שקלף "נסיך הגביעים "מופיע השתי הפריסות.לכן חשוב ענין הביטוי. עוד מבקשים הקלפים לבדוק טוב טוב לפני שאנו עושים משהו,כדי להמנע מטלטלות מיותרות. אבל אחרי כל המשימות הקלפים נותנים תקווה בדמות הקלף המקסים "הקיסרית" המדבר על פריון והצלחה ולא רק בתחום הזוגי. אם לסכם: כמו שכתבת הקשר בעיתי. אל תתפשרי ותדברי חשוב לך לתת בטוי לרצונותיך בקשר(כמו בכל קשר אחר). תבדקי טוב טוב מה את רוצה ומה שמיותר תחתכי. מובטחת לך הצלחה אם תוכלי לעשות את כל האמור בגלל שאת "קיסרית". שיהיה בהצלחה

היי יפעת

המון תודה :) לא רואים כלום מהצד שלו? אם הוא מעוניין בכלל להמשיך את הקשר הזה,יעשה איזשהו צעד בשביל זה? הוא יותר מה שלא פתור לי כאן..

לשירן

רואים פה בבירור את הצד שלך. וככה הכי טוב . תשימי את עצמך במרכז.

לשירן

אני מתלהבת ושוכחת לציין שאני רק מתמחה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר