זוגיות

זוגיות

פרוד מחברה שלי כ - 9 חודשים, ידוע לי שאינה רוצה לחזור ואומרת שאיננו מתאימים. חודשיים שלא יצרתי איתה קשר לאחר תקופה שניסיתי להחזיר.. מתוסכל עדיין מהמצב ולא יודע איך להמשיך, נותן לזמן לעשות את שלו. האם X תחדש איתי את הקשר בעתיד ? חוסם/ תומך עשרה מטבעות תשובה ארבע חרבות חוסם/ תומך שמונה מטות תודה לכל המפרש

לעופר

שלום לך בינתיים לא ניראה שהיא תחדש איתך את הקשר היא נמצאת כעט בפסק זמן על מנת לחשוב

בהמשך לתשובה

שאלתי שאלה נוספת האם אני Xנ חזור בעתיד ? תוצאות הפריסה: חוסם/ תומך אביר החרבות תשובה עשרה גביעים חוסם/ תומך עשרה מטות

לעופר

לא כל כך מהר אבל כן ניראה שאתם תחזרו בעתיד

לחנה המתמחה

****** חנה מה את מציעה לי לעשות כעת נכון לעכשיו ? ואם הקלפים אומרים שנחזור בעתיד, זה בהכרח אומר שזה יתממש? כלומר מה שלא יהיה אני והיא נחזור בעתיד ? כיצד עליי להביט על התשובה שנתת לי...

חעופר

צהרים טובים על תילחץ ועל תפעל בפזיזות תן לה זמן לחשוב כתבתי לך זה יקח זמן אבל יש סיכויים טובים שתחזרו להיות זוג אם זה יתממש הזמן יראה לך מאחלת בהצלחה

אוקיי, אבל בשורה התחתונה זה יתממש או לא שימי לב...

כלומר מה שהקלפים אומרים קורה בהכרח ? אני נותן לה את הזמן לחשוב מחוסר ברירה כי היא לא רוצה שום קשר איתי ורוצה שאמשיך הלאה.. אך לא מבין כיצד זה עובד... שאלתי שאלת עתיד והיא יצאה חיובית, אז מה שלא יהיה נכתב לנו לחזור יחד ?? כיצד להסתכל על ניבוי הקלפים ?

חנה תודה שהתיחסת לשאלות וסליחה אם חפרתי מדיי :)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר