שאלה זוגיות (אקסית)

במידה ולא אזום דבר האם X תנסה לחדש את הקשר ? חוסם/ תומך הנזיר תשובה הקוסם חוסם/ תומך נסיך המטבעות זה פריסה שניה על אותה שאלה שלחצתי. האקסית לא רוצה שאהיה איתה בקשר כרגע, בפריסה של הקלפים אמרו לי שאני יכול להחזיר אותה אבל עליי לחזר אחריה ועבודה רבה לפניי, בכל אופן חשבתי להמשיך הלאה בחיים ומסקרן אותי אם הגורל יביא אותה לחדש איתי את הקשר, מבלי שאזום דבר, מאחר וניסיתי הרבה וביקשתי ממנה לחזור אך היא סירבה. תודה לכל המפרש

היא באמת לא מעוניינת

שתהיה איתה בקשר כרגע. היא מרגישה שהיא צריכה הפסקה כדי לחשוב איך ולאן היא ממשיכה ואם יש לך עניין בחידוש הקשר אתה צריך להניחולתת לה את הזמן שיכול להימשך אפילו עשרה חודשים. לא נראה שאתה צריך לחזר אחריה בתקופה זו ובעיקר חשוב שלא תרבה בפריסות כי כפי שאתה רואה זה מכניס אותך לבלבול מיותר ולתשובות סותרות. לך עם הלב שלך ואיתה. אם היא ביקשה פסק זמן, תן לה את הזמן וברור שאתה תנסה להמשיך הלאה. אם בעתיד היא תרצה לחזור ואתה תהיה פנוי תוכלו לחזור אבל לי נראה שאתה כבר תהיה שמח ומאושר בקשר חדש.

שרי רז

משמע שבעתיד את מאמינה אחרי זמן ממושך היא תחדש את הקשר מיוזמתה ?

...

והיא לא ביקשה פסק זמן, אנחנו פרודים מעל חצי שנה שבמהלכה ניסיתי לחזור אליה רק באמצעות הטלפון והודעות ללא צעדים משמעותיים או חיזורים למניהם ונתקלתי בדחיה מצידה ולטענתה אנחנו לא מתאימים.

זאת גם אפשרות

מה שבטוח שנכון לעכשיו היא לא מעוניינת בקשר ולגבי העתיד הקלפים לא אומרים שהקשר יחודש אלא רק שזה יתכן. בדרך כלל מצליח לך ומה שאתה רוצה שיקרה אכן קורה כך שזה תלוי במה שאתה תרצה בעתיד וכפי שאמרתי יתכן שכבר תהיה בכלל שמח ומאושר בקשר חדש.

תודה לך שרי רז - חתימה טובה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר